YENİKÖYLÜ CANLARDAN BAŞKAN ÇELİK'E TEŞEKKÜR

Ekim 13 ,2021Yeniköy Mahallesi Muhtarı Levent Bolut ve beraberindekiler,  Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’i ziyarete ederek, hem Yeniköy’de gerçekleştirdikleri ova yolu asfalt çalışması hem de Nevşehir’de düzenlenen Hacı Bektaş Veli Anma Törenleri ve Kültür Sanat Etkinliklerine katılmaları için verilen araç desteği nedeniyle teşekkür etti.

 

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Yeniköy Mahallesi Muhtarı Levent Bolut ve beraberindekileri belediyede misafir etti.  Başkan Çelik’e hizmetleri için teşekkür ziyaretinde bulunmak için geldiklerini kaydeden Mahalle Muhtarı Levent Bolut ziyaretlerine ilişkin şöyle dedi; “Bizler Bektaşi geleneğinden gelen vatandaşlarız. Sebebi ziyaretimiz Değerli Başkanımıza teşekkür etmek içindir. Başkanımız bizim Nevşehir’de düzenlenen Hacı Bektaş Veli Anma Törenleri ve Kültür Sanat Etkinliklerine katılabilmemiz için araç desteğinde bulunuyor. Onun sayesinde imkanı olup da oraya gidemeyen vatandaşlarımız, bu sayede gidip görme imkanı bulunuyor. Son olarak da ova yollarımızda asfalt çalışması yapılarak üreticilerimize büyük bir kolaylık sağlandı. Bu nedenle Değerli Başkanımıza teşekkür etmeye geldik.”

“HEMŞEHRİLERİMİZİN MUTLULUĞU BİZİ MUTLU EDİYOR”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik ise şöyle konuştu; “Ziyaretiniz için teşekkür ediyorum. Bütün mahallelerimize hem fiziki hizmetlerimizi yapıyoruz hem de kültürel hizmetlerimizi götürmeye devam ediyoruz.  Yeniköy Mahallemizde en son ova yolu asfalt çalışması yapmıştık. Hayırlı olsun. Onun dışında da bizim Nevşehir’de düzenlenen Hacı Bektaş Veli Anma Törenleri ve Kültür Sanat Etkinliklerine muhtarlarımızdan gelen talep üzerine kültürel gezilerimiz oluyor. Bu noktada da hemşehrilerimizin mutluluğuna vesile olabilmek bizi de ziyadesiyle mutlu ediyor. İnşallah bundan sonra da yeni güzel hizmetler, projeler ile tüm Şehzadelerimize Yeniköy’ümüze hizmet etmeye devam edeceğiz. Nezaketleri, nazik ziyaretleri için tüm canlara teşekkür ediyorum.”

YAYINLARIMIZ


ŞEHRİ ŞEHZADELER GAZETESİ 48. SAYISI
Tüm Yayınlar

YAKLAŞAN ETKİNLİKLER

DARBELER TARİHİ VE 15 TEMMUZ KONFERANSI
Tüm Etkinlikler

SMS BİLGİLENDİRME


Etkinliklerden haberdar olmak için SMS sistemimize kayıt olun
Kayıt Ol

ŞEHZADELER BELEDİYESİ TARIMSAL TAHMİN ve ERKEN UYARI SİSTEMİİncele

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Linkler

KONUM

E-BÜLTENE KAYIT OLDUNUZ MU?

Belediyemizin haber, duyuru ve etkinliklerinden haberdar olmak için şimdi e-bülten servisine abone olun...


ADRES BİLGİLERİ :

1. Anafartalar Mah. Ergen Cad. No:2 45020 ŞEHZADELER / MANİSA

TELEFON BİLGİLERİ :

Santral : 0236 250 11 00
Beyaz Masa : 444 90 45