Şehzadeler Kadın Spor Merkezi yeni dönem kayıtları başladı

Kasım 09 ,2017Şehzadeler Belediyesi Kadın Spor Merkezi açıldığı günden bu yana Manisalı bayanların gözdesi olmaya devam ediyor.  Alanında uzman olan spor eğitmenleri eşliğinde spor yapan Manisalı kadınlar, yoğun yaşam temposundan spor yaparak uzaklaşıyorlar.

Şehzadeler Belediyesi tarafından 2015 yılında Manisa’ da ilk olarak açılan Kadın Spor Merkezi, açıldığı günden bu yana Manisalı kadınlardan yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Haftanın 6 günü spor aktivitelerinin yapıldığı Spor Merkezine gelen kadınlar, günlük yaşamın stresini atarak sağlıklı bir şekilde spor yapıyor.

Şehzadeler Belediyesi olarak hayatın her alanında insanlara hizmet verdiklerini ifade eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik “Şehzadeler Belediyesi olarak Manisa’ da bir ilk olan Kadın Spor Merkezimiz açıldığı 2015 yılından bu yana Manisalı kadınlar tarafından yoğun ilgi görüyor. Kadın Spor Merkezinde gönüllerince spor yapma imkanı bulan Manisalı kadınlar, uzman eğitmenlerimiz eşliğinde sağlık bir şekilde spor yapabiliyorlar. Bu merkezimizde spor yapan Manisalı kadınlardan olumlu dönüşler alıyoruz. Bu da bizleri çok mutlu ediyor. Ne denli doğru bir projeyi hayata geçirmiş olduğumuzu bize göstermiş oluyor. 2015 yılından bu güne kadar Kadın Spor Merkezimizden binin üzerinde Manisalı kadın faydalanmış durumda. Yeni dönem kurs kayıtlarımızda başladı. Bu konuda Kadın Spor Merkezimdeki spor aktivitelerine katılmak isteyen kadınlar 250 11 50 numaralı telefonumuzdan bilgi alıp kayıtlarını yaptıra bilirler. Bugüne kadar Step, Aerobik, Pilates, Fitness ve Serbest çalışma kategorilerinde spor yapan Manisalı kadınlar, aynı şekilde bu aktiviteleri rahatlıkla Kadın Spor Merkezimizde yapabilecekler” dedi.

 

YAYINLARIMIZ


ŞEHRİ ŞEHZADELER GAZETESİ 48. SAYISI
Tüm Yayınlar

YAKLAŞAN ETKİNLİKLER

DARBELER TARİHİ VE 15 TEMMUZ KONFERANSI
Tüm Etkinlikler

SMS BİLGİLENDİRME


Etkinliklerden haberdar olmak için SMS sistemimize kayıt olun
Kayıt Ol

ŞEHZADELER BELEDİYESİ TARIMSAL TAHMİN ve ERKEN UYARI SİSTEMİİncele

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

KONUM

E-BÜLTENE KAYIT OLDUNUZ MU?

Belediyemizin haber, duyuru ve etkinliklerinden haberdar olmak için şimdi e-bülten servisine abone olun...


ADRES BİLGİLERİ :

1. Anafartalar Mah. Gazi Osman Paşa Cad. No: 25 ŞEHZADELER / MANİSA

TELEFON BİLGİLERİ :

Santral : 0236 250 11 00
Beyaz Masa : 444 90 45