SPOR TOTO MUAYTHAİ SÜPER LİGİ ŞEHZADELER AYAĞI NEFESLERİ KESTİ

Eylül 25 ,2023Şehzadeler Belediyesi, Türkiye MuayThai Federasyonu'nun 2023 Faaliyet Programı kapsamında düzenlenen Spor Toto MuayThai Süper Ligi'nin ilk ayağına ev sahipliği yaptı. Kurşunlu Han'ın tarihi atmosferinde gerçekleşen turnuva, sporseverlerin yoğun ilgisiyle karşılandı.

 

Şehzadeler Belediyesi, Türkiye MuayThai Federasyonu işbirliği ile düzenlenen Spor Toto MuayThai Süper Ligi'nin heyecan verici bir başlangıcına ev sahipliği yaptı. Türkiye'nin dört bir yanından gelen 16 yetenekli sporcu, milli takım hayali için ter döktü. AK Parti Manisa Milletvekili Ahmet Mücahit Arınç, Şehzadeler Kaymakamı Fatih Genel, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, MuayThai Federasyonu Başkanı Hasan Yıldız, Asbaşkan Şakir Bayramoğlu, Gençlik ve Spor Müdürü Yunus Öztürk ile federasyon yöneticileri, sporculara destek vermek için Kurşunlu Han’da yerlerini aldı. Program saygı duruşunda bulunulup İstiklal Marşımızın okunmasıyla başladı.

Sporun heyecanı ve rekabetin dorukta yaşandığı bu mücadelede, sporcuların sıkı antrenmanları ve emekleri, seyirciler tarafından büyük bir ilgiyle izlendi. Her bir dövüşün heyecanı, Kurşunlu Han'ın tarihi atmosferinde özel bir deneyim sunarken, spor severler turnuva boyunca mücadeleleri gözlerini kırpmadan takip etti. Bu prestijli turnuva, sadece sporcular için değil, aynı zamanda Türkiye'nin uluslararası arenada da temsil edilmesi açısından büyük bir öneme sahip. Ligin sonunda şampiyon olan sporcular, milli takımımızı uluslararası şampiyonalarda temsil etme fırsatını elde edecekler.

45 KG’da. Ayten ÖZDEMİR - Gamze YALÇIN, 57 KG.’da  Ferhat ÖZMEN- Ersin KARTAL, 54 KG.’da  Nadiye ÖZDEMİR- Gamze TOST,  75 KG.’da Mehmet Ali MERİÇ -Mehmet Can ARSLAN, 67 KG.’da Cemile AYKOÇ –Özgenur AVCIL, 54 KG.’da Yasin Muhittin CAN –Mustafa ÖZBEK, 57 KG.’da Nefise ATALAY –Semiha YÖRÜK, +91 KG.’da  Ali Şamil DOĞAN-  Özgür ÖZPOLAT şampiyonanın ilk ayağında kazanan sporcu olmak için mücadele etti.

AK Parti Manisa Milletvekili Ahmet Mücahit Arınç, Şehzadeler Belediyesi’ni başarılı ev sahipliği için tebrik ederek, tarihi ambiyansta mücadele eden sporculara başarılar diledi. Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik de kuruldukları günden beri spora ve sporcuya destek olduklarını anımsatarak “Şehzadeler Belediyesi Spor Kulübünde bugüne kadar 300’ün üzerinde sporcumuz MuayThai sporu yapıyor. Binlerce gencimizin bu sporla tanışmasına vesile olduk. Bundan sonra da sporun ve sporcunun yanında olmaya devam edeceğiz” dedi. Şehzadeler Kaymakamı Fatih Genel ise  daha önce de tarihi handa yapılan turnuvaya atıldığını dile getirerek sporculara ve antrenörlerine başarılar diledi.

 

 

Kıran kırana karşılaşmalara sahne olan turnuvada kazananlara kupaları protokol üyelerince verilirken turnuvada rakibini yenerek bir üst tura geçen sporcular 45 KG’da. Ayten ÖZDEMİR, 57 KG.’da  Ferhat ÖZMEN, 54 KG.’da  Nadiye ÖZDEMİR, 75 KG.’da Mehmet Ali MERİÇ, 67 KG.’da Cemile AYKOÇ, 54 KG.’da Yasin Muhittin CAN, 57 KG.’da Nefise ATALAY, +91 KG.’da  Ali Şamil DOĞAN oldu.

 

 

 

YAYINLARIMIZ


ŞEHRİ ŞEHZADELER GAZETESİ 48. SAYISI
Tüm Yayınlar

YAKLAŞAN ETKİNLİKLER

DARBELER TARİHİ VE 15 TEMMUZ KONFERANSI
Tüm Etkinlikler

SMS BİLGİLENDİRME


Etkinliklerden haberdar olmak için SMS sistemimize kayıt olun
Kayıt Ol

ŞEHZADELER BELEDİYESİ TARIMSAL TAHMİN ve ERKEN UYARI SİSTEMİİncele

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Linkler

KONUM

E-BÜLTENE KAYIT OLDUNUZ MU?

Belediyemizin haber, duyuru ve etkinliklerinden haberdar olmak için şimdi e-bülten servisine abone olun...


ADRES BİLGİLERİ :

1. Anafartalar Mah. Ergen Cad. No:2 45020 ŞEHZADELER / MANİSA

TELEFON BİLGİLERİ :

Santral : 0236 250 11 00
Beyaz Masa : 444 90 45