ŞEHZADELERİN SPORCULARI 2019'DA MADALYALARA AMBARGO KOYDU

Temmuz 24 ,2020Şehzadeler Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları, 2019 yılında gerçekleştirilen Uluslararası    Muaythai Şampiyonalarında  1 Dünya, 8 Avrupa derecesi alarak,  büyük bir başarıya imza attı. Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik,  elde edilen bu başarı karşısında büyük gurur duyduklarını ifade ederek “Sporcu kardeşlerimizin başarısı, göğsümüzü kabartmış, bizi mutlu etmiştir. Şehzadeler halkı adına kendilerine teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.” dedi.

 

Şehzadeler Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü antrenörü, Türkiye Muaythai Federasyonu Ege Bölge Koordinatörü, Teknik Direktör ve Milli Takım Antrenörü Ediz Barış, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’i ziyaret ederek,  Şehzadeler Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü’nün 2019 yılı faaliyetleri ve başarıları hakkında bilgi verdi.

Şehzadeler Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü’nün Kickboks, Muaythai, Wushu ve Taekwondo branşlarında 320 sporcuya eğitim verdiğini belirten Barış, bu branşlarda yapılan uluslararası şampiyonalarda kulüp sporcularının 1 Dünya, 8 Avrupa derecesi aldığını söyledi. Muaythai 2019 Dünya Şampiyonası’nda kulüp sporcularından  Atakan Delikan’ın Genç Erkeklerde Dünya 3.sü olduğunu kaydeden Barış “2019 Türkiye Muaythai Şampiyonasında da Damla Dinçer Üst Genç Bayanlar 2.si, Atakan Delikan Üst Genç Erkekler 3.sü, Betül Durmuş Üst Genç Bayanlar 3. sü, Ömer Faruk Öksüz Üst Genç Erkekler  3.sü, Eminegül Güner Alt Genç Bayanlar 3. sü, Şükran ÖncüU23 Bayanlar  3. sü, Zehra Alkan U23 Bayanlar  3. sü, Kader Seven U23 Bayanlar  3. sü oldu” dedi. Şehzadeler Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü’nün 13 milli sporcusu ve 100’ün üzerinde Muaythai, Wushu ve Kickboks Ege Bölge Şampiyonluk madalyası olduğunu dile getiren Barış “Milli Takımlarımıza en çok sporcu veren kulüp olmaktan son derece mutluyuz. Kulübümüz bünyesinde pandemi tedbirlerine uygun olarak ücretsiz eğitimlerimiz devam ediyor. Kulübümüz bünyesinde pandemi tedbirlerine uygun olarak ücretsiz eğitimlerimiz devam ediyor. 2020 yılında yapılacak şampiyonalarda da kulübümüzü, gerek uluslararası gerekse de ulusal arenada en güzel şekilde temsil ederek, başarılarımıza başarılar ekleyeceğimize inanıyoruz." şeklinde konuştu.

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik de gerek uluslararası ve gerekse de ulusal şampiyonlarda elde edilen başarı karşısında büyük gurur duyduklarını ifade ederek “Sporcu kardeşlerimizin başarısı, göğsümüzü kabartmış, bizi mutlu etmiştir. Şehzadeler halkı adına kendilerine teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.” dedi. 

 

 

YAYINLARIMIZ


ŞEHRİ ŞEHZADELER GAZETESİ 48. SAYISI
Tüm Yayınlar

YAKLAŞAN ETKİNLİKLER

DARBELER TARİHİ VE 15 TEMMUZ KONFERANSI
Tüm Etkinlikler

SMS BİLGİLENDİRME


Etkinliklerden haberdar olmak için SMS sistemimize kayıt olun
Kayıt Ol

ŞEHZADELER BELEDİYESİ TARIMSAL TAHMİN ve ERKEN UYARI SİSTEMİİncele

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

KONUM

E-BÜLTENE KAYIT OLDUNUZ MU?

Belediyemizin haber, duyuru ve etkinliklerinden haberdar olmak için şimdi e-bülten servisine abone olun...


ADRES BİLGİLERİ :

1. Anafartalar Mah. Gazi Osman Paşa Cad. No: 25 ŞEHZADELER / MANİSA

TELEFON BİLGİLERİ :

Santral : 0236 250 11 00
Beyaz Masa : 444 90 45