ŞEHZADELERDE 'GÖLGE' RÜZGARI ESTİ

Ocak 13 ,2020Şehzadeler Belediyesi’nin katkılarıyla Manisalı vatandaşlarla buluşan “Gölge” adıyla da bilinen radyo programcısı, sanatçı Talha Bora Öge ve Orkestrası, Manisalılara unutulmaz bir akşam yaşattı.

 

Şehzadeler Belediyesi, radyo programcısı sanatçı Talha Bora Öge ve Orkestrasını Manisalı vatandaşlarla buluşturdu. Kültür Sitesi Lale Salonu’nun hınca hınç dolduğu programda “Gölge” adıyla da bilinen radyo programcısı sanatçı Talha Bora Öge hem sohbeti hem şiirleri hem de türküleriyle izleyenlere unutulmaz bir gece yaşattı.

“EN GÜZEL SAHNEM”

Manisa’ya dördüncü kez geldiğini belirten Öge, yaptığı sahnenin bugüne kadar gerçekleştirdikleri içinde en güzel sahne olacağına inandığını söyledi. Daha önce açık hava konserlerine geldiğini ancak gösterisinin kapalı salonlar için daha uygun olduğunu kaydeden Öge “Belediye Başkanı burada diye demiyorum. Beni tanıyanlar bilir, kitabın ortasından konuşurum ben. Eğer bu adam olmasaydı Manisa’ya zor gelirdik.” dedi. Manisa’ya gelirken endişeli olduğunu kaydeden Öge “Dedim ki insanlar üç kere beni izlediler acaba bu kez de gelirler mi? Siz benim yüzümü ak ettiniz Allah da sizin yüzünüzü ak etsin.” dedi. Kendine özgü üslubü ve tarzıyla hayranlarına şiir ve türkü dolu bir akşam yaşatan Öge,  güncel olaylar ve milli değerler üzerine yaptığı sohbetlerle de gönüllerde taht kurdu.  Salondaki tüm izleyiciler sanatçıya söylediği türkülerde eşlik ederken, Ünlü Sanatçı Manisa’ya bir kez daha gelmek istediğini söyledi.

 

Program sonunda sanatçı Öge’ye Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik tarafından günün anısına hediye takdim edildi. Sahnesi nedeniyle Öge’ye teşekkür eden Başkan Çelik “Fatih’in şehrinde, Kanuni’nin şehrinde  bir gönül adamını, milletin değerleriyle yoğrulmuş Talha Bora Öge’yi  ağırlamaktan mutluluk duyuyorum. Ayağınıza, yüreğinize, sesinize sağlık. İnşallah daha nice programlarda bir araya gelir, sizi misafir ederiz.  İzleyenler arasında İzmir’den Balıkesir’den Aydın’dan geldiklerini söyleyenler oldu ama İstanbul’dan bile ayağının tozuyla gelip sizi dinleyenler var. Bunun sebebi sevgi ve muhabbettir. Şahsınıza, taşıdığınız değerlere, kişiliğinize, sanatınıza olan takdir ve sevdadır.” şeklinde konuştu.   Talha Bora Öge, sahnesinin sonunda hayranlarıyla fotoğraf çektirerek, kitaplarını imzaladı.

YAYINLARIMIZ


ŞEHRİ ŞEHZADELER GAZETESİ 48. SAYISI
Tüm Yayınlar

YAKLAŞAN ETKİNLİKLER

DARBELER TARİHİ VE 15 TEMMUZ KONFERANSI
Tüm Etkinlikler

SMS BİLGİLENDİRME


Etkinliklerden haberdar olmak için SMS sistemimize kayıt olun
Kayıt Ol

ŞEHZADELER BELEDİYESİ TARIMSAL TAHMİN ve ERKEN UYARI SİSTEMİİncele

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

KONUM

E-BÜLTENE KAYIT OLDUNUZ MU?

Belediyemizin haber, duyuru ve etkinliklerinden haberdar olmak için şimdi e-bülten servisine abone olun...


ADRES BİLGİLERİ :

1. Anafartalar Mah. Gazi Osman Paşa Cad. No: 25 ŞEHZADELER / MANİSA

TELEFON BİLGİLERİ :

Santral : 0236 250 11 00
Beyaz Masa : 444 90 45