ŞEHZADELER BELEDİYESİ'NDEN DÖRT MAHALLEYE 7 MİLYONLUK HİZMET

Eylül 21 ,2023Şehzadeler Belediyesi Kazım Karabekir, Akpınar, Turgut Özal  ve Ahmet Bedevi   Mahallelerinde yeni yapılaşan ve altyapısı tamamlanan sokaklarda,  asfalt serim çalışmalarına başladı. Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik,  Akpınar Mahallesi'nde yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Çelik "Kazım Karabekir, Akpınar, Turgut Özal  ve Ahmet Bedevi Mahallelerimizde  toplam 17 bin 500 metrekare, 3 bin 500 tonluk bir asfalt serimi yapıyoruz ki bunun parasal karşılığı 7 milyon TL. Mahallelerimize, Şehzadelerimize hayırlı olsun" dedi.

 

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik,  Akpınar Mahallesi'nde yeni yapılaşan ve altyapısı tamamlanan sokaklarda yapılan asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Çelik'e incelemeleri sırasında Mahalle Muhtarı Osman Erten ve teknik ekipler de eşlik etti. Asfalt dökülen sokakları inceleyen ve teknik ekiplerden bilgi alan Başkan Çelik,  mahalle sakinleri ile de sohbet ederek onların da görüşlerini aldı.

Asfalt döken ekiplere çalışmalarında kolaylıklar dileyen Başkan Çelik,  yapılan çalışmalar hakkında ise şu bilgileri verdi; "Şuan Akpınar Mahallemize bin 150 tonluk bir asfalt serimi gerçekleştiriyoruz. Sokaklarımızı vatandaşlarımızı tozdan çamurdan kurtarıyoruz. Yine aynı ihale kapsamında Kazım Karabekir, Turgut Özal  ve Ahmet Bedevi Mahallelerimizde de bu ay içerisinde asfalt yenileme çalışmalarımız devam ediyor.  Mahallelerimizde  toplam 17 bin 500 metrekare, 3 bin 500 tonluk bir asfalt serimi yapıyoruz ki parasal karşılığı 7 milyon TL. Yine bununla birlikte Şehzadelerimizin muhtelif mahallelerinde de parke taşı, bordür çalışmalarımız da devam ediyor. Bununla birlikte de son bir kaç ayda gerçekleştirdiğimiz hizmetlerin parasal karşılığı 20 milyon TL. Mahallelerimize, Şehzadelerimize hayırlı olsun. Biz kurulduğumuz günden bugüne dur durak bilmeden çalıştık. Sokaklarımızın mahallelerimizin  ihtiyaçları neyse bunları muhtarlarımızın da tespit ve yönlendirmesiyle birlikte bir bir yerine getirdik. Şuanda da çalışmalarımıza devam ediyoruz. Emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Asfaltta çalışmak kolay değil. Son derece sıcakta çalışıyor arkadaşlarımız. Onlara da kolaylıklar diliyorum"

Akpınar Mahalle Muhtarı Osman Erten ise memnuniyetini şu sözlerle dile getirdi; "Yapılan bu güzellikten dolayı Şehzadeler Belediye Başkanımız, mahallemizin mimarı Ömer Faruk Çelik'e çok teşekkür ederim. Mahallemizi tozdan, topraktan kurtardılar. Gönül isterdi ki kendisiyle bir beş yıl daha çalışalım. Yapılan hizmetler için kendisine ilgili müdürlerimize çok teşekkür ediyorum"

 

YAYINLARIMIZ


ŞEHRİ ŞEHZADELER GAZETESİ 48. SAYISI
Tüm Yayınlar

YAKLAŞAN ETKİNLİKLER

DARBELER TARİHİ VE 15 TEMMUZ KONFERANSI
Tüm Etkinlikler

SMS BİLGİLENDİRME


Etkinliklerden haberdar olmak için SMS sistemimize kayıt olun
Kayıt Ol

ŞEHZADELER BELEDİYESİ TARIMSAL TAHMİN ve ERKEN UYARI SİSTEMİİncele

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Linkler

KONUM

E-BÜLTENE KAYIT OLDUNUZ MU?

Belediyemizin haber, duyuru ve etkinliklerinden haberdar olmak için şimdi e-bülten servisine abone olun...


ADRES BİLGİLERİ :

1. Anafartalar Mah. Ergen Cad. No:2 45020 ŞEHZADELER / MANİSA

TELEFON BİLGİLERİ :

Santral : 0236 250 11 00
Beyaz Masa : 444 90 45