PAKDEMİRLİ BAŞKAN ÇELİK'İ ZİYARET ETTİ

Mart 25 ,2024Geçmiş dönem Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'yi Şehzadeler Belediyesi'nde ağırlayan Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik,  bakanlık döneminde Şehzadelere bir piknik alanı yapılması için gerekli desteği sağlayan Pakdemirli'ye teşekkür etti.

 

Geçmiş dönem Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli beraberindeki  AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Ali Özyiğit ve  Cumhur İttifakı Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Yavuz Kurt ile birlikte  Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik'i ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Çelik,   Pakdemirli'ye bakanlığı döneminde Şehzadelere piknik alanı yapılması için verdiği desteği hatırlatarak teşekkür etti. Başkan Çelik "Sayın bakanımız bakanlığı döneminde ilçemiz için hangi talepte bulunduysak destek verdiler. Kendisinin döneminde tamamlanması mümkün olmayan barajlar tamamlandı.  Bu vesileyle de hemşehrilerimiz adına ilçemize kazandırdığı hizmet ve projeler için teşekkür ediyorum. 2 Kasım 2021 tarihinde kendisini ziyaret ettiğimizde ilçemizde piknik alanı yapılabilecek bir alan olmadığını bu noktada vatandaşlarımızın talebi olduğunu iletmiştik. Verdikleri talimat  sonrasında 5-6 yer bulundu ve en uygun olanını seçerek gerekli çalışmaları yaptık. Yakın bir zamanda  100. Yıl Kır Bahçemiz  hizmet veremeye başlayacak. Biz milletvekillerimizden, bakanlarımızdan, hükümetimizden  hep destek gördük. 100. Yıl Kır Bahçesi de bunun somut bir örneğidir." şeklinde konuştu.

 Geçmiş dönem Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ise  yapılan hizmetlerin aslında yapılıp unutulması gerektiğini,  ancak bu şekilde hatırlatılınca da güzel anılar oluşturduğunu dile getirerek  Bu projenin mimarı belediye başkanımızdı biz de gerekli desteği verdik. İnşallah hemşehrilerimiz için hayırlı olur." dedi.  Başkan Çelik,  ziyaretin anısına Pakdemirli'ye mesir sepeti hediye etti.

 

 

 

 

YAYINLARIMIZ


ŞEHRİ ŞEHZADELER GAZETESİ 48. SAYISI
Tüm Yayınlar

YAKLAŞAN ETKİNLİKLER

DARBELER TARİHİ VE 15 TEMMUZ KONFERANSI
Tüm Etkinlikler

SMS BİLGİLENDİRME


Etkinliklerden haberdar olmak için SMS sistemimize kayıt olun
Kayıt Ol

ŞEHZADELER BELEDİYESİ TARIMSAL TAHMİN ve ERKEN UYARI SİSTEMİİncele

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Linkler

KONUM

E-BÜLTENE KAYIT OLDUNUZ MU?

Belediyemizin haber, duyuru ve etkinliklerinden haberdar olmak için şimdi e-bülten servisine abone olun...


ADRES BİLGİLERİ :

1. Anafartalar Mah. Ergen Cad. No:2 45020 ŞEHZADELER / MANİSA

TELEFON BİLGİLERİ :

Santral : 0236 250 11 00
Beyaz Masa : 444 90 45