Öztürk' ten Başkan Çelik' e ziyaret

Eylül 21 ,2017Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü görevine yeni atanan Yunus Öztürk’ ü makamında ağırladı. Şehzadeler Belediyesi olarak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile birçok projeye imza attıklarını ifade eden Başkan Çelik, spora desteklerinin devam edeceğini söyledi.

Geçtiğimiz haftalarda Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü görevine atanan Yunus Öztürk, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’ i makamında ziyaret etti. Yapılan ziyarette Belediye Meclis üyeleri Mehmet Kavas ve Mehmet Emin Çipiloğlu’ da hazır bulundu. İl Müdürü olarak atanmasında Başkan Çelik’ in büyük desteklerini gördüğün ifade eden Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü yunus Öztürk “Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü görevine atamamızda büyük desteklerini hissettiğimiz değerli Belediye Başkanımız Ömer Faruk Çelik’ e hem destekleri nedeni ile teşekkür ziyaretinde bulunduk. Manisa’mızda gençlerimiz ve spor adına ciddi anlamda hizmetler verebilmek için yerel yönetimlerin desteklerine ihtiyacımız var. Yerel yönetimlerin desteği olmadan bu yatırımları ve hizmetleri vermek bizler açısından zor. Bu anlamda da değerli Belediye Başkanımız geçmişte olduğu gibi bugünde bizim yanımızda. Bugün kendilerini ziyaret etmekten büyük bir onur duyduğumu ifade etmek istiyorum. Bizleri gönül sıcaklığında karşıladı için teşekkür ediyorum” dedi.

“ÖZTÜRK SPORUN İÇİNDEN BİRİDİR”

Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü görevine yeni atanan Yunus Öztürk’ ün sporun içinden olmasının büyük bir kazanım olduğunu ifade eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik “Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Yunus Öztürk göreve yeni başlamasının ardından bugün bizleri ziyaret ederek, bizleri mutlu etmiştir. Bu nazik ziyaretleri için kendisine çok teşekkür ediyorum. Değerli Yunus kardeşimizin İl Müdürlüğü görevine atanması bizler açısından son derce sevindirici olmuştur. Kendisi spor akademisi mezunu güreşçi, kadrosu da İl Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünde şube müdürüydü, bu nedenle sporun içinden gelen biri, sporu çok iyi biliyor. Gençlik yıllarından da yakından tanıdığım omuz omuza yol yürüdüğümüz bir kardeşimizdir. Gençlik hizmetlerinin her bir kademesinin ne olduğunu çok iyi bilen, gençlerimizin her yönden yetiştirilmesi ve yarınlara hazırlanması için elinden gelen bütün çabayı sarf edebilecek, donanım ve tecrübeye sahip bir arkadaşımız. Manisa’ ya böylesine değerli, hem gençleri tanıyan, hem de sporun içerisinden gelen sporcuyu tanıyan bir İl Müdürünün atanması bizleri mutlu etmiştir. Kendisini kutluyorum, böylesine bir takdirde bulunana değerli Hükümetimiz, Bakanlarımız ve Milletvekillerimize de çok teşekkür ediyorum” dedi.

“HER ZAMAN GENÇLERİN VE SPORUN DESTEKÇİSİ OLACAĞIZ”

Şehzadeler Belediyesi olarak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile her zaman ortak projelere imza atacaklarının ifade eden Başkan Çelik “Şehzadeler Belediyesi olarak biz tüm kamu kurum, kuruluş ve sivil toplum örgütlerimiz ile uyumlu bir şekilde çalışıyoruz. Ancak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz bizler için son derece önemli. Bugüne kadar ortaklaşa birçok projeye imza attık. Bundan sonra da inanıyorum ki değerli arkadaşımız, kardeşimiz Yunus Öztürk’ ün İl Müdürü olması ile birlikte, bugüne kadar yapmış olduğumuz çalışmalar artarak devam edecektir. El birliği ile gençliğimize hizmet edeceğiz. Biz her zaman için değerli Müdürümüzün yanında olacağız” dedi.

 

YAYINLARIMIZ


ŞEHRİ ŞEHZADELER GAZETESİ 48. SAYISI
Tüm Yayınlar

YAKLAŞAN ETKİNLİKLER

DARBELER TARİHİ VE 15 TEMMUZ KONFERANSI
Tüm Etkinlikler

SMS BİLGİLENDİRME


Etkinliklerden haberdar olmak için SMS sistemimize kayıt olun
Kayıt Ol

ŞEHZADELER BELEDİYESİ TARIMSAL TAHMİN ve ERKEN UYARI SİSTEMİİncele

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Linkler

KONUM

E-BÜLTENE KAYIT OLDUNUZ MU?

Belediyemizin haber, duyuru ve etkinliklerinden haberdar olmak için şimdi e-bülten servisine abone olun...


ADRES BİLGİLERİ :

1. Anafartalar Mah. Ergen Cad. No:2 45020 ŞEHZADELER / MANİSA

TELEFON BİLGİLERİ :

Santral : 0236 250 11 00
Beyaz Masa : 444 90 45