Görme Engelliler Spor Kulübü'nden Başkan Çelik'e ziyaret

Aralık 05 ,2018Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Görme Engelliler Spor Kulübü Başkanı Mehmet Göktaş ve yönetimini makamında ağırladı. Yapılan ziyaret esnasında Görme Engeliler Spor Kulübü Başkanı Mehmet Göktaş, Başkan Çelik’e destekleri nedeni ile teşekkür plaketi takdim etti.

Manisa Görme Engelliler Spor Kulübü Başkanı Mehmet Göktaş ve yönetimi, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’i makamında ziyaret etti. Şehzadeler Belediyesinin 2014 yılından bu yana engellilere her zaman destek olduğunu ifade eden Kulüp Başkanı Mehmet Göktaş “Görme Engelliler Spor Kulübü olarak bugün bizleri kabul ettikleri için değerli Belediye Başkanımız Ömer Faruk Çelik’e çok teşekkür ediyorum. Ömer Başkanımız göreve geldiği günden bu yana bizim en büyük destekçimiz oldu. Bu nedenle bu destekleri ve yakın ilgisi nedeni ile kendisini ziyaret ederek, bir plaket takdim ettik. Bugüne kadar bizlere verdiği tüm destekler nedeni ile teşekkür ediyoruz. Desteklerin devamını bekliyoruz” dedi.

“ENGELLİLERİMİZE POZİTİF AYRIMCILIK YAPTIK”

Şehzadeler Belediyesi olarak engelli bireyler her zaman pozitif ayrımcılık yaptıklarını ifade eden Başkan Çelik “Görme Engelliler Spor Kulübü Başkanımız Sayın Mehmet Göktaş ve yönetimine bu nazik ziyaretleri nedeni ile çok teşekkür ediyorum. Şehzadeler Belediyesi olarak kurulduğumuz günden bu yana hem amatör spor kulüplerine kesintisiz destek verdik. Hem de engellilerimize pozitif ayrımcılık yaptık. Bu nokta engelli vatandaşlarımızın sporla buluşmalarına vesile oldukları için değerli başkanımız ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Birlikte olur ve gerekli duyarlılığı gösterirsek, engelleri kaldırarak, herkes için engelsiz bir dünya oluşturmayı başarabiliriz” dedi.

 

YAYINLARIMIZ


ŞEHRİ ŞEHZADELER GAZETESİ 48. SAYISI
Tüm Yayınlar

YAKLAŞAN ETKİNLİKLER

DARBELER TARİHİ VE 15 TEMMUZ KONFERANSI
Tüm Etkinlikler

SMS BİLGİLENDİRME


Etkinliklerden haberdar olmak için SMS sistemimize kayıt olun
Kayıt Ol

ŞEHZADELER BELEDİYESİ TARIMSAL TAHMİN ve ERKEN UYARI SİSTEMİİncele

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

KONUM

E-BÜLTENE KAYIT OLDUNUZ MU?

Belediyemizin haber, duyuru ve etkinliklerinden haberdar olmak için şimdi e-bülten servisine abone olun...


ADRES BİLGİLERİ :

1. Anafartalar Mah. Gazi Osman Paşa Cad. No: 25 ŞEHZADELER / MANİSA

TELEFON BİLGİLERİ :

Santral : 0236 250 11 00
Beyaz Masa : 444 90 45