GENÇLER İSTEDİ BAŞKAN DURBAY YERİNE GETİRDİ

Mayıs 17 ,2024Şehzadeler Belediye Başkanı Gülşah Durbay,  Prof.Dr İlhan Varank Millet Kütüphanesi’nde kullanıcılara sağlanan günlük 50 dakikalık internet kotasını gençlerin talebi üzerine kaldırdı. Kütüphaneden faydalanan herkes bu günden itibaren internet hizmetlerini sınırsız olarak kullanabilecek.

 

Şehzadeler Belediye Başkanı Gülşah Durbay’dan Prof.Dr İlhan Varank Millet Kütüphanesi’nden yararlanan özellikle lise ve üniversite öğrencilerini sevindiren bir müjde geldi. Prof.Dr İlhan Varank Millet Kütüphanesi’nin hizmetlerinden yararlanan gençler, geçtiğimiz günlerde Başkan Durbay’dan,  günlük olarak kendilerine sağlanan 50 dakikalık internet hizmetinin yetersiz olduğunu belirterek internetin sınırsız olmasını talep etti. Gençlerin talebini değerlendiren Başkan Durbay, internet kotasını kaldırdıklarının müjdesini verdi.

BİLGİNİN ÖNÜNDE ENGEL OLMAZ

Şehzadeler Belediye Başkanı Gülşah Durbay konuyla ilgili yaptığı açıklamada “13 Kasım 2024 tarihinde hizmete açılan Prof.Dr İlhan Varank Millet Kütüphane’miz ilçemizde önemli bir kamu hizmetini yerine getirmektedir. 11 bin 108 kayıtlı üyesi bulunan kütüphanemizde kuruluşundan bu yana geçen 6 ayda, 90 bin 483 vatandaşımız verilen hizmetlerden yararlanmıştır. Kütüphanemizin hizmetlerinden yararlanan gençlerimizin talebi üzerine günlük 50 dakika olan internet sınırını bugünden itibaren kaldırarak sınırsız yapmış bulunmaktayız. Amacımız gençlerimizin ve tüm vatandaşlarımızın bilgiye herhangi bir engel olmadan anında ulaşmasıdır. İnternet hizmetindeki kotayı kaldırmamız, ağırlıklı olarak lise ve üniversite öğrencilerimizin ders çalışırken kullandığı kütüphanemizi bilgi ve kültürün merkezi konumuna taşıyacaktır. Almış olduğumuz kararın tüm vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum.”dedi.

YAYINLARIMIZ


ŞEHRİ ŞEHZADELER GAZETESİ 48. SAYISI
Tüm Yayınlar

YAKLAŞAN ETKİNLİKLER

DARBELER TARİHİ VE 15 TEMMUZ KONFERANSI
Tüm Etkinlikler

SMS BİLGİLENDİRME


Etkinliklerden haberdar olmak için SMS sistemimize kayıt olun
Kayıt Ol

ŞEHZADELER BELEDİYESİ TARIMSAL TAHMİN ve ERKEN UYARI SİSTEMİİncele

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Linkler

KONUM

E-BÜLTENE KAYIT OLDUNUZ MU?

Belediyemizin haber, duyuru ve etkinliklerinden haberdar olmak için şimdi e-bülten servisine abone olun...


ADRES BİLGİLERİ :

1. Anafartalar Mah. Ergen Cad. No:2 45020 ŞEHZADELER / MANİSA

TELEFON BİLGİLERİ :

Santral : 0236 250 11 00
Beyaz Masa : 444 90 45