DOĞASEVERLERDEN BAŞKAN ÇELİK'E DESTEK TEŞEKKÜRÜ

Mart 28 ,2024Niobe Dağcılık Doğa Sporları Kulübü Derneği  Başkanı Şerif Mehmet Kököz ve Yönetimi,  düzenledikleri etkinlikler için araç desteğinde bulunan Şehzadeler Belediye Başkanı  Ömer Faruk Çelik'i ziyaret ederek,  teşekkür etti. Başkan Çelik'e destekleri için plaket takdim eden Kököz,  bundan sonra Başkan Çelik'i de doğa yürüyüşlerinde görmeyi beklediklerini söyledi.

 

Şehzadeler Belediyesi Niobe Dağcılık Doğa Sporları Kulübü Derneği'nin bu yıl ki etkinliklerine destek olarak doğaseverler için araç desteğinde bulundu.   Dernek Başkanı Şerif Mehmet Kököz ve Yönetimi,  Şehzadeler Belediye Başkanı  Ömer Faruk Çelik'i ziyaret ederek,  bu destekleri için teşekkür etti. Niobe Dağcılık Doğa Sporları Kulübü Derneği  Başkanı Şerif Mehmet Kököz ziyarette şöyle konuştu; "Bu yıl yapmış olduğumuz doğa yürüyüşü etkinliklerinde bize araç tahsis ederek yardımcı olduğunuz için size teşekküre geldik. Bizi kabul ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Bundan sonraki etkinliklerimizde sizi de müsait olursanız yürütmek isteriz.  Doğa yürüyüşlerimize bekleriz."

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek ziyaretleri için teşekkür eden Başkan Çelik ise şöyle dedi; "Spor son derece önemli ve sporun tüm halk katmanlarına yayılması noktasında sizlerin öncülüğünde yapılan doğa sporlarını çok önemsiyorum. Sağlık açısından, sosyalleşmek açısından son derece önemli. Bu vesileyle emekleriniz katkılarınız için çok teşekkür ediyorum. Ziyaretiniz, vefanız için de memnun olduğumu ifade etmek istiyorum. Tabi biz hanımla yürüyüşler yapıyoruz ama doğa yürüyüşlerine daha başlamadık. Nasip olursa belki bundan sonra başlarız. Allah güzelliklerde hepimizi bir araya getirsin."

 

  

 

YAYINLARIMIZ


ŞEHRİ ŞEHZADELER GAZETESİ 48. SAYISI
Tüm Yayınlar

YAKLAŞAN ETKİNLİKLER

DARBELER TARİHİ VE 15 TEMMUZ KONFERANSI
Tüm Etkinlikler

SMS BİLGİLENDİRME


Etkinliklerden haberdar olmak için SMS sistemimize kayıt olun
Kayıt Ol

ŞEHZADELER BELEDİYESİ TARIMSAL TAHMİN ve ERKEN UYARI SİSTEMİİncele

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Linkler

KONUM

E-BÜLTENE KAYIT OLDUNUZ MU?

Belediyemizin haber, duyuru ve etkinliklerinden haberdar olmak için şimdi e-bülten servisine abone olun...


ADRES BİLGİLERİ :

1. Anafartalar Mah. Ergen Cad. No:2 45020 ŞEHZADELER / MANİSA

TELEFON BİLGİLERİ :

Santral : 0236 250 11 00
Beyaz Masa : 444 90 45