BAŞKAN ÇELİK'TEN ÇİÇEĞİ BURNUNDA BAŞKANLARA TEBRİK ZİYARETİ

Mayıs 13 ,2022Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, yapılan kongreler ile yeni dönem için seçilen Manisa Elektrik Teknisyenleri Odası Başkanı Rıfkı Taşkıncan ve yönetimi ile Manisa Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Adem Şahin ve yönetimini ziyaret ederek, tebrik etti.

 

 

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik,  kongrelerini tamamlayan esnaf odalarına tebrik ziyaretlerine devam ediyor. Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, ziyaretleri kapsamında ilk olarak Manisa Elektrik Teknisyenleri Odası Başkanı Rıfkı Taşkıncan ve  yönetimi ile bir araya geldi.

Ziyaretine ilişkin konuşan Başkan Çelik şöyle dedi; “Değerli başkanımız ve yeni seçilen yönetimine üstün başarılar diliyorum. Esnaf odalarımız son derece önemli. Bugüne kadar tüm odalarımızla hep içli dışlı olduk, fikir alışverişinde bulunduk. Şehrin yönetiminde sivil toplum utuluşlarımızı, odalarımız ve derneklerimizi bir figüran değil bir aktör olarak kabul ettik ve bunu samimi bir şekilde ortaya koyduk. İnanıyorum ki yeni seçilen başkanımız ve yönetimiyle birlikte  gerek üyelerinin sorunlarıyla ilgili konularda gerekse de şehrimizi ilgilendiren meselelerde sürekli fikir alışverişinde bulunacağız ve elimizden  geldiği kadarıyla da yasalar ve imkanlar nispetinde emirlerinde ve hizmetlerinde olmaya çaba ve gayret sarf edeceğiz. Başkanımız ve ekibini tebrik ediyor başarılar diliyorum. Nazik ev sahiplikleri için de teşekkür ediyorum.” 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Elektrik Teknisyenleri Odası Başkanı Rıfkı Taşkıncan ise şöyle dedi; “Başkanımıza ziyareti için teşekkür ediyorum. Ayağına sağlık. Şehzadeler Belediye Başkanı olarak zaten biz kendisini çalışmalarından ötürü takdir ediyoruz. Sağ olsun var olsun.”

SONRAKİ DURAK MANİSA BERBERLER VE KUAFÖRLER ODASI

Başkan Çelik’in sonraki durağı Manisa Berberler ve Kuaförler Odası oldu. Başkan Adem Şahin  ve yönetimi ile bir araya gelen Başkan Çelik,  Şahin ve yönetimini tebrik ederek, şöyle konuştu; “Genel kurulda seçilen değerli başkanıma ve ekibine üstün başarılar diliyorum. Kendilerini tebrik ediyorum. Hayırlı, uğurlu olsun. Berberler ve kuaförler hepimizin çok önemsediği ayda en az bir kere kendilerini ziyaret ettiğimiz, iş yerlerine gittiğimiz esnaflarımız. Mahallelerimizin sigortası. Muhabbetin olduğu, şehrin gündeminin değerlendirildiği yerler. Bu noktada biz kendilerini son derece önemsiyoruz. Bugüne kadar onlardan gelen talepleri yerine getirebilmek için çaba ve gayret sarf ettik. İnşallah bundan sonra da sayın başkanımız ve ekibiyle de birlikte büyük bir uyum içerisinde hem üyelerimize hem de şehrimizin geneline daha güzel hizmetleri  yapabilmek için çaba ve gayret sarf edeceğiz. Kapımız, yüreğimiz her zaman tüm esnaflarımıza olduğu  gibi berber ve kuaför esnaflarımıza açık olmaya devam edecek. Nazik karşılamaları için başkanımıza ve ekibine teşekkür ediyor, üstün başarılar diliyorum.”

Manisa Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Adem Şahin ise memnuniyetini şu sözlerle ifade etti; “Ömer Başkanımıza ziyareti ve esnaflarımıza bugüne kadar vermiş olduğu hizmetler için çok teşekkür ediyorum. Bundan sonraki sürekte de yine esnaflarımızın yanında olacaklarını ifade ettiler,  bunun için de ayrıca teşekkür ediyorum.”

YAYINLARIMIZ


ŞEHRİ ŞEHZADELER GAZETESİ 48. SAYISI
Tüm Yayınlar

YAKLAŞAN ETKİNLİKLER

DARBELER TARİHİ VE 15 TEMMUZ KONFERANSI
Tüm Etkinlikler

SMS BİLGİLENDİRME


Etkinliklerden haberdar olmak için SMS sistemimize kayıt olun
Kayıt Ol

ŞEHZADELER BELEDİYESİ TARIMSAL TAHMİN ve ERKEN UYARI SİSTEMİİncele

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Linkler

KONUM

E-BÜLTENE KAYIT OLDUNUZ MU?

Belediyemizin haber, duyuru ve etkinliklerinden haberdar olmak için şimdi e-bülten servisine abone olun...


ADRES BİLGİLERİ :

1. Anafartalar Mah. Ergen Cad. No:2 45020 ŞEHZADELER / MANİSA

TELEFON BİLGİLERİ :

Santral : 0236 250 11 00
Beyaz Masa : 444 90 45