BAŞKAN ÇELİK'TEN AK ŞEHZADELERE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Ekim 06 ,2020Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik,  13 Eylül’de kongre yaparak, yeni yönetim oluşturan AK Parti Şehzadeler İlçe Teşkilatı’nın başkan ve yöneticilerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette birlik ve beraberlik mesajları verildi.

 

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, beraberindeki Şehzadeler Belediye Meclis Üyesi Belediye Başkan Yardımcıları Atilla Efendioğlu ve Mehmet Kavas, AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Tonguç ile birlikte 13 Eylül’de yeni bir yönetim oluşturan AK Parti Şehzadeler İlçe Teşkilatı’nın başkan ve yöneticilerine hayırlı olsun ziyareti yaptı.  Ziyarette  Başkan Çelik , AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Mehmet Emin Çipiloğlu’na çiçek takdim etti.  Ziyarette konuşan Başkan Çelik  “Bilindiği gibi geçtiğimiz günlerde bir düğün, bir demokrasi şöleni gibi AK Parti Şehzadeler İlçe Teşkilatı’nın kongresi yapılmış,  Başkanımız Mehmet Emin Çipiloğlu güven tazeleyerek, yeni yönetimini oluşturmuştu. Bugün kendilerine hayırlı olsun ziyaretine geldik. Değerli başkan ve yönetimini tebrik ediyorum.  Üstün gayretler ve başarılar diliyorum.  Aziz milletimiz ve şehrimize hizmet edebilmek için ne kadar çok çalışsak azdır.  İlkemiz, parolamız tevazu, samimiyet ve gayretle güzel insanlarımıza hizmet edip,  onların mutluluğunu temin etmektir. Şehzadelerde çok güzel bir teşkilatımız var.  Bende geçmişte merkez ilçe başkanlığı görevinde bulundum. Teşkilatı, teşkilatın önemini biliyorum.  İnanıyorum ki bu birliktelikle daha nice güzel hizmetleri hayata geçireceğiz.”

 

AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Mehmet Emin Çipiloğlu da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek  “Bugüne kadar teşkilatlar olarak Ömer Başkanımızla uyumlu bir şekilde çalıştık. Bundan sonra da inşallah uyum ve birliktelik içerisinde çalışmalarımızı devam ettireceğiz. Belediye Başkanımız Sayın Ömer Faruk Çelik’e nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. 

 

YAYINLARIMIZ


ŞEHRİ ŞEHZADELER GAZETESİ 48. SAYISI
Tüm Yayınlar

YAKLAŞAN ETKİNLİKLER

DARBELER TARİHİ VE 15 TEMMUZ KONFERANSI
Tüm Etkinlikler

SMS BİLGİLENDİRME


Etkinliklerden haberdar olmak için SMS sistemimize kayıt olun
Kayıt Ol

ŞEHZADELER BELEDİYESİ TARIMSAL TAHMİN ve ERKEN UYARI SİSTEMİİncele

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

KONUM

E-BÜLTENE KAYIT OLDUNUZ MU?

Belediyemizin haber, duyuru ve etkinliklerinden haberdar olmak için şimdi e-bülten servisine abone olun...


ADRES BİLGİLERİ :

1. Anafartalar Mah. Gazi Osman Paşa Cad. No: 25 ŞEHZADELER / MANİSA

TELEFON BİLGİLERİ :

Santral : 0236 250 11 00
Beyaz Masa : 444 90 45