BAŞKAN ÇELİK'İN OVA YOLLARINA HİZMETİ TEŞEKKÜRLE KARŞILIK BULDU

Eylül 22 ,2022Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik'i ziyaret eden 13 mahalle muhtarı,  belediyenin ova yollarında yaptığı soğuk asfalt çalışmasından duydukları memnuniyeti ifade ederek,  Başkan Çelik'e hizmeti için teşekkür etti.

 

Şehzadeler Belediyesi 2014 yılından bugüne kadar 4590 km’nin üzerinde malzemeli ve malzemesiz ova yolu bakımı yaparak  ovada üreticilere kolay ulaşım imkanı sağladı.  Belediye geçtiğimiz yıl da hizmetin çıtasını yükselterek,  ova yollarının ana arterlerinde soğuk asfalt uygulamasına geçti. Geçtiğimiz yıl ovada 105 km yol  soğuk asfaltla buluşurken çalışmalarda bu yıl ise 35 km yol asfaltlandı.  Ova yollarında verilen hizmet nedeniyle 13 mahallenin muhtarı Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik'i ziyaret ederek hizmeti için teşekkür etti. Ziyarette Halıtlı Muhtarı Mehmet Akbaş, Tekeller Muhtarı Adil Yasin, Sarıalan Muhtarı İmran Güneş, Kağan Muhtarı Kemal Karaman, Kale Muhtarı İsa Bozdağ, Çınarlıkuyu Muhtarı Murat Bardak, Kırançiftlik Muhtarı Celal Çınar, Çamköy Muhtarı Kadir Çelik, Belenyenice Muhtarı Ünal Demirtepe, Gökbel Muhtarı Bayram Ali Kalfa, Kalemli Muhtarı Rüstem Çapar, Tilkisüleymaniye Muhtarı Yalçın Başbay ve Tepecik Muhtarımız Muammer Berilgen hazır bulundu.

 

AKBAŞ MUHTARLAR ADINA TEŞEKKÜR ETTİ

Mahalle muhtarları adına konuşan Halıtlı Mahallesi Muhtarı Mehmet Akbaş "Ömer başkanımız ova yollarında yapmış olduğu çalışmalar ile  ova yollarını çamurdan kurtarmış oldu. Hizmeti için mahalle muhtarları olarak kendisine teşekkür ederiz." dedi.

"ÇOK ŞÜKÜR HAYALLER BİR BİR GERÇEĞE DÖNÜŞTÜ" 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Çelik ise  şöyle konuştu; "Bugün ziyaretimize gelen 13 mahalle muhtarımıza teşekkür ediyorum. 2014'te seçildikten sonra seferberlik başlattık. 320 dönüm tarım arazisi olan bir ilçede çiftçilerimiz bağlarına, bahçelerine daha rahat gidebilsin diye ova yollarında 4500 km'nin üzerinde malzemeli ve malzemesiz bakım yaptık. Daha önce çiftçilerimizin traktörle bile zor gittikleri yollara bugün taksiyle gittiklerini biliyoruz. Geçen yıl itibariyle hizmetin kalitesini bir tık daha artırdık. Ova yollarının çok kullanılan bölgelerinde soğuk asfalt çalışmasına başladık. Bu yıl da soğuk asfalt çalışması yaptığımız mahallerimizin muhtarları teşekkür ziyareti için geldiler. Belki on yıl önce Halitlı'da, Karayenice'de ovaya asfalttan gidilecek denseydi kimse inanmazdı. Çok şükür hayaller bir bir gerçeğe dönüştü.  Çünkü bizim insanımız hizmetin en güzeline layık. Gönlümüz çok daha fazlasını yapmayı arzu ediyor ama imkanlarımızı zorlayarak, tasarruf ederek  biriktirdiğimiz kaynaklarımızı yine halkımızın rahatı, konforu için bugüne kadar seferber ettik, inşallah b8undan sonra da aynı anlayışla hizmet edeceğiz. Nezaketleri için muhtarlarımıza teşekkür ediyorum. Çünkü hizmet etmek bizim görevimiz. Biz genelde şuna alışığız. Buraya gelen heyetler sorunlarını iletir, talepte bulunur ve giderler. Teşekkür için gelen çok az olur. Muhtarlarımızın teşekkür ziyareti de bu anlamda bizim için sürpriz oldu. Bizi bugün son derece mutlu ettiler."    

 

YAYINLARIMIZ


ŞEHRİ ŞEHZADELER GAZETESİ 48. SAYISI
Tüm Yayınlar

YAKLAŞAN ETKİNLİKLER

DARBELER TARİHİ VE 15 TEMMUZ KONFERANSI
Tüm Etkinlikler

SMS BİLGİLENDİRME


Etkinliklerden haberdar olmak için SMS sistemimize kayıt olun
Kayıt Ol

ŞEHZADELER BELEDİYESİ TARIMSAL TAHMİN ve ERKEN UYARI SİSTEMİİncele

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Linkler

KONUM

E-BÜLTENE KAYIT OLDUNUZ MU?

Belediyemizin haber, duyuru ve etkinliklerinden haberdar olmak için şimdi e-bülten servisine abone olun...


ADRES BİLGİLERİ :

1. Anafartalar Mah. Ergen Cad. No:2 45020 ŞEHZADELER / MANİSA

TELEFON BİLGİLERİ :

Santral : 0236 250 11 00
Beyaz Masa : 444 90 45