BAŞKAN ÇELİK MESOB YÖNETİMİNİ MİSAFİR ETTİ

Mayıs 13 ,2022Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, geçtiğimiz hafta yapılan kongre ile güven tazeleyen Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Hasan Geriter ve yönetimini,  belediyede misafir etti. Geriter ve yönetimine yeni dönem için üstün başarılar dileyen Başkan Çelik “Biz esnaf dostu bir belediyeyiz. Esnaf ve sanatkarımızı önemsiyoruz. Her zaman esnaf ve sanatkarımızın yanında olduk. Pandemi döneminde yasalar ve imkanlar ölçüsünde esnafımıza destek olduk. Bundan sonra da aynı anlayışla hizmetlerimizi sürdüreceğiz.” dedi. 

 

 

Geçtiğimiz hafta yapılan kongre ile güven tazeleyen MESOB Başkanı Hasan Geriter ve yönetimi,  Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’i ziyaret ederek teşekkür etti.

MESOB başkanı ve yönetimini belediyede misafir eden Başkan Çelik,  ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek şöyle konuştu; “MESOB Başkanı Hasan Geriter ve yönetim kurulu üyelerine nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum.  Kendilerini tebrik ediyor ve başarılar diliyorum. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da tüm esnaf ve sanatkarımızın yanındayız.” Birliğin çok ciddi bir misyon üstlendiğine dikkat çeken Başkan Çelik “Özellikle esnaf ve sanatkarımızın kamu kurum ve kuruluşlarındaki iş ve işlemleri, talepleri; belediyelerle olan ilişkileri noktasında, sıkıntılı ve zor dönemlerde esnaf ve sanatkarlarımız ile yöneticiler arasında bir köprü oluşturabilmek için sağ olsunlar hemen birlik başkanımız devreye girdiler. Ben bugüne kadar ki bu tür katkı ve destekleri için de çok teşekkür ediyorum.” dedi.

“BİR TELEFON KADAR YAKIN OLDUK”

Şehzadeler Belediyesi’nin esnaf dostu bir belediye olduğunu hatırlatan Başkan Çelik “Esnaf ve sanatkarımızı önemsiyoruz. Bugüne kadar tüm odalarımızla , tüm sivil toplum kuruluşlarımızla, birliğimizle hep uyum içerisinde hizmet ettik. Bir telefon kadar yakın olduk.” şeklinde konuştu.

“ESNAFIMIZI PANDEMİ DÖNEMİNDE DE YALNIZ BIRAKMADIK”

Özellikle pandemi döneminde yasalar ve imkanlar ölçüsünde esnaf ve sanatkarlara destek olduklarını söyleyen Başkan Çelik “Faaliyetlerine ara verilen işletmelere destek olabilmek, yaraları sarabilmek için de çaba ve gayret sarf ettik. 2020 yılında işgaliye ücretlerinde yüzde 50 indirim, 2021 yılında da sıfır işgaliye ücreti alarak ciddi bir gelirden feragat ederek de bir nebze olsun katkıda bulunmanın kararını almıştık.”  dedi.

“ESNAF VE SANATKARIMIZIN HİZMETİNDE VE EMRİNDEYİZ”

Bundan sonraki süreçte de esnaf ve sanatkarın yanında olacaklarına işaret eden Başkan Çelik sözlerini şöyle sürdürdü; Ben tekrar tüm başkanlarıma şeref verdiniz evinize hoş geldiniz diyorm. Yeni dönemde de üstün başarılar diliyorum. Gerek kurumsal olarak gerekse de şahsi olarak esnaf ve sanatkarımızın hizmetinde ve emrinde olduğumuzu bir kez daha ifade ediyor, nazik ziyaretiniz için teşekkür ediyorum.”

“GÖNÜL BİRLİĞİMİZ SÖZDE DEĞİL ÖZDEDİR”

MESOB Başkanı Hasan Geriter ise  8 Mayıs’ta Anneler Gününde kongre yaptıklarını, teşkilatların yeniden görevi şahsına ve ekibine verdiklerini hatırlatarak  şöyle konuştu; “Ben destek veren ve katılım gösteren herkese teşekkür ediyorum. Genel kurulumuza birçok misafirimizin dışında özellikle belediye başkanlarımızdan Ömer başkanımıza bizzat katılmasından dolayı kendisine şükranlarımı sunuyorum. Bugünkü ilk ziyaretimiz kendisinedir. Bu demektir ki; gönül birliğimiz sözde değil özdedir. Ben genel kurulumuza şahsen katılmasının ötesinde pandemi süreci ve bundan önceki dönemde birlikte ve beraber çalışmamız nedeniyle teşekkür ediyorum. Biz bundan büyük keyif aldık, mutlu olduk. Bu süre zarfında birçok talep ve sorunumuzda esnafımızın menfaatine birlikte çalıştık. Bu birlikteliğimizin bu dönemde de aynı şekilde geçeceğine inanıyorum. Birlik ve beraberliğimizin daim olması dileğiyle şükranlarımı sunuyorum.”

YAYINLARIMIZ


ŞEHRİ ŞEHZADELER GAZETESİ 48. SAYISI
Tüm Yayınlar

YAKLAŞAN ETKİNLİKLER

DARBELER TARİHİ VE 15 TEMMUZ KONFERANSI
Tüm Etkinlikler

SMS BİLGİLENDİRME


Etkinliklerden haberdar olmak için SMS sistemimize kayıt olun
Kayıt Ol

ŞEHZADELER BELEDİYESİ TARIMSAL TAHMİN ve ERKEN UYARI SİSTEMİİncele

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Linkler

KONUM

E-BÜLTENE KAYIT OLDUNUZ MU?

Belediyemizin haber, duyuru ve etkinliklerinden haberdar olmak için şimdi e-bülten servisine abone olun...


ADRES BİLGİLERİ :

1. Anafartalar Mah. Ergen Cad. No:2 45020 ŞEHZADELER / MANİSA

TELEFON BİLGİLERİ :

Santral : 0236 250 11 00
Beyaz Masa : 444 90 45