AK PARTİ GENEL SEKRETERİ ŞAHİN, ŞEHZADELER BELEDİYESİ'Nİ ZİYARET ETTİ

Şubat 19 ,2021AK Parti Kadın Kolları 6. Olağan Kongresi’ne katılmak üzere Manisa’ya gelen AK Parti Genel Sekreteri, Ankara Milletvekili Fatih Şahin ve beraberindeki genel merkez heyeti,  Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’i ziyaret etti. 

 

AK Parti Genel Sekreteri,  Ankara Milletvekili Fatih Şahin, AK Parti Kadın Kolları 6. Olağan Kongresi’ne katılmak üzere geldiği Manisa’da,  Şehzadeler Belediyesi’ni ziyaret ederek, Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik ile bir araya geldi.  Ziyarette AK Parti Manisa Milletvekilleri Murat Baybatur, Semra Kaplan Kıvırcık, Uğur Aydemir, Tamer Akkal ve İsmail Bilen, AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu  AK Parti İl Başkanı Salih Hızlı ve AK Partili yöneticiler de hazır bulundu.

BELEDİYE ŞEREF DEFTERİNİ İMZALADI

AK Parti Genel Sekreteri Ankara Milletvekili Fatih Şahin,  ziyarette Şehzadeler Belediyesi Şeref Defteri’ni imzalayarak şöyle konuştu; “Manisa İl Kadın Kollarımızın 6. Olağan Kongresi için bulunduğum milli mücadelemizin kahraman şehri Manisa’da Şehzadeler Belediyemizde sıcak bir misafirlikle ağırlanmaktan büyük bir onur ve mutluluk duydum.”

“ZİYARETLERİ BİZLERİ ONURLANDIRMIŞTIR”

Şahin ve beraberindeki AK Parti Genel Merkez yöneticilerini,  Şehzadeler Belediyesi’nde ağırlamaktan duydukları memnuniyeti ifade eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik ise “AK Parti Türkiye’nin aydınlık yarınları için bugüne kadar çok büyük hizmetlere imza attı. Partinin bir üyesi bir neferi olarak biz de iftihar ediyoruz. Her yerde, her platformda AK Parti kimliğimizi gururla dile getirebiliyoruz. Bunda hiç şüphesiz ki Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın bu ülkeye ve necip milletimize kazandırdığı çok büyük kazanımların etkisi var. Bugün de Sayın Genel Başkan Yardımcımız kadın kolları kongresi vesilesi ile Manisa’mıza gelmiştir. Sağ olsunlar, ayaklarına sağlık bizleri de ziyaret ettiler. Ziyaretleri bizleri onurlandırmıştır. Heyecanımıza heyecan katmıştır. Ziyaretleri için şükranlarımızı sunuyorum.” şeklinde konuştu.  Daha sonra Başkan Çelik,  ziyaretin anısına konuklarına çeşitli hediyeler takdim etti.

YAYINLARIMIZ


ŞEHRİ ŞEHZADELER GAZETESİ 48. SAYISI
Tüm Yayınlar

YAKLAŞAN ETKİNLİKLER

DARBELER TARİHİ VE 15 TEMMUZ KONFERANSI
Tüm Etkinlikler

SMS BİLGİLENDİRME


Etkinliklerden haberdar olmak için SMS sistemimize kayıt olun
Kayıt Ol

ŞEHZADELER BELEDİYESİ TARIMSAL TAHMİN ve ERKEN UYARI SİSTEMİİncele

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Linkler

KONUM

E-BÜLTENE KAYIT OLDUNUZ MU?

Belediyemizin haber, duyuru ve etkinliklerinden haberdar olmak için şimdi e-bülten servisine abone olun...


ADRES BİLGİLERİ :

1. Anafartalar Mah. Ergen Cad. No:2 45020 ŞEHZADELER / MANİSA

TELEFON BİLGİLERİ :

Santral : 0236 250 11 00
Beyaz Masa : 444 90 45