Yeşilköy Çok Amaçlı Salonda çalışmalarda sona gelindi

Ekim 18 ,2017Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Yeşilköy Mahallesinde yapımı tamamlanan Çok Amaçlı Salon binasında incelemelerde bulundu. 565 metrekare olarak inşa edilen Çok Amaçlı Salonu öğrencilerin yanı sıra vatandaşlar da sosyal etkinlikler için kullanılabilecek.

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Yeşilköy Mahallesinde ki okulun bahçesinde yapımı tamamlanan Çok Amaçlı Salon binasında incelemelerde bulundu.

Yeşilköy Mahallesi Çok Amaçlı Salonun bir ay içerisinde açılacağını ifade eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik “Yeşilköy Mahallemiz, Büyükşehir kanunu öncesinde Manisamızın güzel köylerinden bir tanesiydi. Manisamızın büyük köylerinden biri olan Yeşilköy Mahallemizde vatandaşlarımızın sosyal aktivitelerini yapabileceği bir salon yoktu. Şehzadeler Belediyesi olarak yaptığımız bir proje ile şuan içerisinde bulunduğumuz 565 metrekarelik salonun inşaatını yaptık. Çevre düzenleme çalışmalarının devam ettiği bu Çok Amaçlı Salonumuzun açılışının inşallah 1 ay içerisinde gerçekleştireceğiz. Yeşilköy’ de okuyan öğrenci kardeşlerimiz bu güzel ve geniş Çok Amaçlı Salonda rahatça istifade edebilecekler. Öğrencilerimiz, kültürel, sanatsal ve kültürel etkinliklerini bu salonda rahatlıkla yapacaklar. Öğrencilerimizin yanı sıra Yeşilköy Mahallesinde yaşayan vatandaşlarımız bu salonda, düğünlerini, nişanlarını ve tüm sosyal etkinliklerini bu salonda yapabilecekler.  Şehzadelerimize, halkımıza yakışır güzel bir Çok Amaçlı Salonu Manisamıza kazandırmış olduk” dedi.

“Yeşilköy güzel hizmetlere kavuştu”

Yapılan Çok Amaçlı Salon ile Yeşilköy Mahallesinin güzel bir hizmete kavuştuğunu belirten Yeşilköy Mahalle Muhtarı İbrahim Fındıkoğlu “Belediye Başkanımız Ömer Faruk Çelik bugüne kadar mahallemize vermiş olduğu bütün sözleri yerine getirdi. Bu noktada şahsında tüm belediye çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. Mahallemizin yollarına parke taşı döşemeleri, ova yolları düzenlemesi son olarak ta bu Çok Amaçlı Salon yapıldı. Mahallemizin büyük bir ihtiyacı bu şekilde karşılanmış oldu. Yeşilköy Mahallemize yapılan tüm yatırımlar için Belediye Başkanımız Ömer Faruk Çelik’ e çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

YAYINLARIMIZ


ŞEHRİ ŞEHZADELER GAZETESİ 48. SAYISI
Tüm Yayınlar

YAKLAŞAN ETKİNLİKLER

DARBELER TARİHİ VE 15 TEMMUZ KONFERANSI
Tüm Etkinlikler

SMS BİLGİLENDİRME


Etkinliklerden haberdar olmak için SMS sistemimize kayıt olun
Kayıt Ol

ŞEHZADELER BELEDİYESİ TARIMSAL TAHMİN ve ERKEN UYARI SİSTEMİİncele

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

KONUM

E-BÜLTENE KAYIT OLDUNUZ MU?

Belediyemizin haber, duyuru ve etkinliklerinden haberdar olmak için şimdi e-bülten servisine abone olun...


ADRES BİLGİLERİ :

1. Anafartalar Mah. Gazi Osman Paşa Cad. No: 25 ŞEHZADELER / MANİSA

TELEFON BİLGİLERİ :

Santral : 0236 250 11 00
Beyaz Masa : 444 90 45