TİCARET BORSASI'NDAN BAŞKAN ÇELİK'E TEBRİK

Nisan 20 ,2019Manisa Ticaret Borsası Başkanı Sadık Özkasap ve yönetimi, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’i ziyaret ederek, bir dönem daha belediye başkanı seçilmesi nedeniyle tebriklerini iletti.

31 Mart’ta gerçekleştirilen Mahalli İdareler Genel Seçimleriyle, bir dönem daha, vatandaşların teveccühüyle belediye başkanlığına seçilen Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, seçimler sonrası gelen tebrikleri kabul ediyor. Başkan Çelik’i ziyaret ederek, iyi dilek ve temennilerde bulunanlar arasında Manisa Ticaret Borsası Başkanı Sadık Özkasap ve yönetimi de yer aldı. Ziyarette konuşan Borsa Başkanı Özkasap şöyle dedi; “Manisa Ticaret Borsası olarak, sizi çok seven bir ekiple beraber, bir dönem daha, Şehzadeler ilçesinin belediye başkanı seçilmenizden dolayı sizi tebrik ediyoruz. Allah’ın size vermiş olduğu bir başarı, dürüstlük ve güler yüzle, her zaman Manisa’ya hizmet ettiniz, bizlerle beraber oldunuz. Gerek Canlı Hayvan Borsamızın gerek Ticaret Borsamızın her türlü etkinliğinde yanımızda olmanızla bize güç verdiniz. Bizler de her zaman sizin yanınızda olmaktan büyük mutluluk duyduk. Manisa’ya hizmet edebilmek için kurumların birbirine ihtiyacı vardır. Biz de sizinle beraber, bunu en iyi şekilde göstermişizdir. Yeni döneminizde Manisa’mıza hizmet için başarılar diliyoruz. Her zaman biz de sizin yanınızda olacağız. Borsam ve şahsım adına tebrik ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun”

“ŞEHRİMİZE HEP BİRLİKTE HİZMET EDECEĞİZ”

Borsa Başkanı Sadık Özkasap ve yönetiminin nazik ziyaretine, iyi dilek ve temennilerine teşekkür ederek karşılık veren Başkan Çelik,  duyduğu güzel sözler karşısında duygulandığını ifade etti. Başkan Çelik “Beş yıllık hizmet dönemimizde Manisa Ticaret Borsamız bizim her zaman yanımızda oldu. Çok güzel ilişkilerimiz oldu. Ortak birçok projeye imza attık, paydaş olduk. Bizim Hayri çalışmalarımızda her zaman tereddütsüz yanımızda oldular. Fikirleriyle, destekleriyle, katkılarıyla hem şehrimize hizmet ettiler hem de bizimle birlikte omuz omuza hizmet kervanının içerisinde yer aldılar. Bugüne kadar ki katkıları destekleri için teşekkür ediyorum. İnşallah bundan sonraki süreçte de Şehzadeler Belediyemiz ve Manisa Ticaret Borsa’mız ortak projelere imza atacak, güç birliği yapacak,  şehrimize hep birlikte hizmet edecek.” şeklinde konuştu.   

YAYINLARIMIZ


ŞEHRİ ŞEHZADELER GAZETESİ 48. SAYISI
Tüm Yayınlar

YAKLAŞAN ETKİNLİKLER

DARBELER TARİHİ VE 15 TEMMUZ KONFERANSI
Tüm Etkinlikler

SMS BİLGİLENDİRME


Etkinliklerden haberdar olmak için SMS sistemimize kayıt olun
Kayıt Ol

ŞEHZADELER BELEDİYESİ TARIMSAL TAHMİN ve ERKEN UYARI SİSTEMİİncele

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

KONUM

E-BÜLTENE KAYIT OLDUNUZ MU?

Belediyemizin haber, duyuru ve etkinliklerinden haberdar olmak için şimdi e-bülten servisine abone olun...


ADRES BİLGİLERİ :

1. Anafartalar Mah. Gazi Osman Paşa Cad. No: 25 ŞEHZADELER / MANİSA

TELEFON BİLGİLERİ :

Santral : 0236 250 11 00
Beyaz Masa : 444 90 45