Şehzadeler Kaleköy'de çalışmalara başladı

Temmuz 09 ,2018Şehzadeler Belediyesi geçtiğimiz Haziran ayında Resmi Gazetede yayınlanan üçlü kararnamenin ardından resmen Şehzadeler İlçe sınırlarına dâhil olan Kaleköy Mahallesinde hızlı bir çalışma başlattı. Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Kaleköy Mahallesinin resmen bağlanmasının ardından Muhtarlık tarafından talep edilen çocuk oyun gurubu montajı ve çevre düzenlemesi çalışmalarına başladıklarını ifade etti.

Şehzadeler Belediyesine bağlı ekipler, 23 Haziran tarihinde yayımlanan resmi gazetede üçlü kararname ile Şehzadeler ilçesine bağlanan Kaleköy Mahallesinde hummalı bir çalışma başlattı. Gökbel ve Kaleköy Mahallelerinin resmen Şehzadeler ilçesine dâhil olmasının ardından her iki muhtarla bir araya geldiklerini ifade eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik “Bilindiği gibi 23 Haziran tarihinde yayımlanan resmi gazetede Gökbel ve Kaleköy Mahallelerimiz idari yönden Şehzadeler’e bağlanmıştı. Bizde bu kararın resmiyet kazanmasının hemen ardından geçtiğimiz hafta her iki muhtarımız ile bir araya gelerek mahallelerimize ilk etapta yapacağımız çalışmalar noktasında fikir alışverişinde bulunmuştuk. Yaptığımız toplantıda Kaleköy Mahalle muhtarımızın bize iletmiş olduğu bir adet çocuk oyun parkı yapımı, çevre düzenlemesi işi ve muhtarlık binasının onarımı talepleri ile ilgili ekiplerimiz bu hafta hızlı bir çalışma başlattılar. Belediyemize bağlı ekiplerimiz ilk olarak Kaleköy Mahallemizde çocuk oyun grubunun montajını yapacak ve çocuklarımızın rahatlıkla oynaya bilmeleri için bir çevre düzenlemesi yapacaklar. Sonrasında muhtarımızın tarafımıza iletmiş olduğu diğer çalışmaları da sırasıyla yapmaya devam edeceğiz. Yine burada ki çalışmalarımızın da tamamlanmasının ardından Gökbel Mahallemizin de taleplerini yerine getireceğiz. Şehzadeler Belediyesi olarak bu güne kadar 65 Mahallemize olduğu gibi bu iki mahallemize de aynı şekilde hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

Şehzadeler Belediyesinden talep ettikleri çalışmaların çok kısa süre içerisinde yerine getirildiğini ifade eden Kaleköy Mahalle Muhtarı İsmail Atmaca, yapılan çalışmalar nedeni ile Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik ve çalışanlara teşekkür etti.

 

YAYINLARIMIZ


ŞEHR-İ ŞEHZADELER EKİM 2017
Tüm Yayınlar

YAKLAŞAN ETKİNLİKLER

DARBELER TARİHİ VE 15 TEMMUZ KONFERANSI
Tüm Etkinlikler

SMS BİLGİLENDİRME


Etkinliklerden haberdar olmak için SMS sistemimize kayıt olun
Kayıt Ol

ŞEHZADELER BELEDİYESİ TARIMSAL TAHMİN ve ERKEN UYARI SİSTEMİİncele

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

KONUM

E-BÜLTENE KAYIT OLDUNUZ MU?

Belediyemizin haber, duyuru ve etkinliklerinden haberdar olmak için şimdi e-bülten servisine abone olun...


ADRES BİLGİLERİ :

1. Anafartalar Mah. Gazi Osman Paşa Cad. No: 25 ŞEHZADELER / MANİSA

TELEFON BİLGİLERİ :

Santral : 0236 250 11 00
Beyaz Masa : 444 90 45