Herkesin oyuna talibiz

Şubat 08 ,2019Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik seçim ziyaretleri kapsamında sivil toplum kuruluşları ziyaretlerini sürdürüyor. Ziyaretler kapsamında Başkan Çelik ve beraberindeki heyet Pazarcılar Odası, Manisa'yı mesiri tanıtma ve Kültür Derneği ile Manisa Yeşilay Cemiyeti’ni ziyaret  ederek Cumhur İttifakına destek istedi.

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik 31 Mart yerel seçimleri kapsamında sivil toplum kuruluşları ziyaretlerine aralıksız olarak sürdürüyor.   Başkan Çelik ziyaretler kapsamında Manisa Pazarcılar Odası, Manisa'yı Mesiri Tanıtma Kültür ve Turizm Derneği ve Manisa Yeşilay Cemiyeti’ni ziyaret etti.  Yapılan ziyaretler esnasında Başkan Çelik’e AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanvekili Veysel Neze, Milliyetçi Hareket Partisi Şehzadeler ilçe Başkanı Şener Özten ve partililer de eşlik ettiler.

Şehzadeler Belediyesinin 5 yıllık süre içerisinde Pazarcı esnafının sorunlarına kayıtsız kalmadığını ifade eden Pazarcılar Odası Başkanı Halim Şener “5 yıl boyunca bize her türlü desteği gösterdiniz. Kapınız biz pazarcı esnafına her zaman açıktı.  Bizim her zaman karşılaştınız sorunlarımız ve sıkıntılarımız oldu.  Bunları büyük ölçüde çözüm noktasında gereken her şey yaptınız. Yaşadığımız sıkıntıları bilmektesiniz bunlarla birlikte önümüzdeki dönem yapılacak çalışmanızı da ifade ettiniz. 31 Mart tarihinde yapılacak olan seçimlerin Manisa’ya Şehzadeler’e ve Ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum. İnşallah birçok daha başarılı çalışmaları beraber yapmayı Rabbim nasip etsin” dedi.

“CUMHUR İTTİFAKI ADAYI OLMANIZ MEMNUNİYET VERİCİR”

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’in Cumhur İttifakı adayı olarak gösterilmesinin memnuniyet verici olduğunu ifade eden Manisa Mesiri Tanıtma Kültür ve Turizm Derneği Başkanı Ufuk Tanık “Bizleri ziyaret ettiğiniz için ekibimiz adına size çok teşekkür ediyoruz. Manisa'da Yeni kurulan bir ilçede 5 yıl içerisinde çok ciddi çalışmalar yaptığınızı görüyoruz. Bu başarılı çalışmaları devam ediyoruz. Milliyetçi Hareket Partisi ve AK Parti olarak Cumhur ittifakı adayı gösterildiniz. Bu bizi gerçekten memnun etti. Sizin de dediğiniz gibi siyasi kimliğiniz ve belediye başkanlığınız haricinde bizim sizinle abi kardeş hukukumuz mevcut. Çıkmış olduğunuz bu yolda Rabbimden başarılar diliyorum” dedi.

“ŞEHZADELERİN KAPISI BİZE HER ZAMAN AÇIK OLDU”

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’in Yeşilay’a her zaman destek olduğunu ifade eden Yeşilay Cemiyeti Manisa Şube Başkanı Salih Fulcun “Bizim değerli başkanımızın ile geçmişe dayalı bir siyasi yol arkadaşlığımız var. 2014 seçimlerinde çalışmalarda sizlere eşlik ederken hayallerinize ve projelerinize yakından şahit oldum. Yeşilay Cemiyeti olarak bizler sizden razıyız. Şehzadeler Belediyesi olarak halkımıza ve bizlere güzel hizmetler sunduğunuz için size çok teşekkür ediyorum. Biz Yeşilay Cemiyeti olarak sizin kapınızı her çaldığımızda kapınız bizlere açık oldu. Bize her zaman destek oldunuz. Her çalışmamamızda sizden olumlu yanıtlar aldık. Bu bizi çok mutlu etti. Çıkmış olduğunuz bu yolda sizlere başarılar diliyorum” dedi.

“YENİ PAZAR YERİ İÇİN ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR”

Şehzadeler’de Cumartesi günleri kurulan Alaybey Pazar yerinin yerine yeni ve katlı bir Pazaryeri yapmak için çalışmaların büyük bir hızla devam ettiğini ifade eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik “31 Mart yerel seçimleri kapsamında başladığımız seçim ziyaretlerimize bugün Pazarcılar Odamız, Mesir Derneği ve Yeşilay Cemiyeti ile devam ediyoruz. Cumhur İttifakımız için desteklerimizi yineliyoruz. Şehzadeler Belediyesi olarak göreve gelmiş olduğumuz 2014 yılından bu yana şehzadelerimize yeni bir pazar yeri kazandırmak için çalıştık. Ancak merkezde bir yer olmamasına rağmen bunu bahane yapmadan yeni bir pazar yerini şehrimize kazandırmak için çabalıyoruz. Şehzadelerimizde belirlemiş olduğumuz bir alanın pazar yeri olarak kullanılabilmesi için başlattığımız çalışmaları sürdürüyoruz. Resmi süreçlerin tamamlanmasının ardından Şehzadelerimize güzel ve modern bir pazar yeri kazandıracağız. Şehzadelerimize yapacağımız pazar yeri ile alakalı Büyükşehir Belediyemiz ile yaptığımız görüşme neticesinde Katlı Pazar yerinin altına iki kat olacak şekilde Büyükşehir belediyemiz de bir otopark yapacak.  Pazarın olduğu günlerde vatandaşlarımız araçları ile gelip otoparkta araçlarını bırakıp alışveriş yapabilecekler. Pazarın olmadığı günlerde ise üst katlarda yine buradaki birkaç mahallenin otopark sorunu çözebilecek neticede şekilde otopark olarak kullanılacak. Şehzadeler Belediyesi olarak biz her zaman yanınızdayız.

“CUMHUR İTTİFAKINA DESTEK İSTİYORUZ”

Cumhur İttifakının Ülke menfaatleri için önemli bir birliktelik olduğunun altını çizen Başkan Çelik “Bilindiği gibi 31 Mart yerel seçimlerine Cumhur ittifakı olarak giriyoruz. Cumhur ittifakı son derece önemli bir birliktelik. Cumhur ittifakının Şehzadeler Belediye Başkan Adayı olarak Bizler AK Parti'nin ve Milliyetçi Hareket Partisi'nin oylarına talibiz. Ancak bunun yanı sıra Şehrimizde yaşayan tüm hemşerilerimizin oylarına talibiz.  Çünkü biz Şehrimizde yaşayan bütün vatandaşlarımızı kucakladık. Şehzadeler de yaşayan 171 bin vatandaşımıza ayrım yapmadan hizmet götürdük. Şehzadeler Belediyesi olarak biz çok kısıtlı imkânlarla göreve başladık. Buna rağmen Şehrimize birçok eserler kazandırdık. Görev yaptığımız süre içerisinde şükürler olsun ki 67 mahallemizin tamamına eşit şekilde  hizmetler götürdük.  Tüm bu hizmetleri yaparken sivil toplum kuruluşlarımız bizim en büyük paydaşlarımız oldu.  Görevimizi iyi şekilde yapmış olmanın huzur içerisinde bugün halkımızın karşısındayız. Bu nedenle Cumhur ittifakının Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan Sayın Cengiz Ergün’e, Şehzadelerde şahsıma ve 17 ilçede Cumhur ittifakına halkımızdan destek istiyoruz” dedi.

 

YAYINLARIMIZ


ŞEHRİ ŞEHZADELER GAZETESİ 48. SAYISI
Tüm Yayınlar

YAKLAŞAN ETKİNLİKLER

DARBELER TARİHİ VE 15 TEMMUZ KONFERANSI
Tüm Etkinlikler

SMS BİLGİLENDİRME


Etkinliklerden haberdar olmak için SMS sistemimize kayıt olun
Kayıt Ol

ŞEHZADELER BELEDİYESİ TARIMSAL TAHMİN ve ERKEN UYARI SİSTEMİİncele

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

KONUM

E-BÜLTENE KAYIT OLDUNUZ MU?

Belediyemizin haber, duyuru ve etkinliklerinden haberdar olmak için şimdi e-bülten servisine abone olun...


ADRES BİLGİLERİ :

1. Anafartalar Mah. Gazi Osman Paşa Cad. No: 25 ŞEHZADELER / MANİSA

TELEFON BİLGİLERİ :

Santral : 0236 250 11 00
Beyaz Masa : 444 90 45