Başkan Çelik'ten Kahveciler Odasına ziyaret

Mart 12 ,2018Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, geçtiğimiz günlerde kongresini tamamlayan Kahveciler Odasını ziyaret ederek, Başkan ve yönetimini tebrik etti. Şehzadeler Belediyesi olarak Esnaf Odaları ile sürdürülen olumlu çalışmaların aynı şekilde devam ettirileceğini ifade etti.

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, geçtiğimiz günlerde kongresini tamamlayan Kahveciler Odası Başkanı Mehmet Çetin’i ziyaret ederek başkan ve yönetimine başarılar diledi. Şehzadeler Belediyesi olarak esnaf dostu bir belediye olduklarını ifade eden Başkan Çelik “Kahveci esnaflarımız bizim önemsediğimiz esnaflarımız. Manisalılar vakitlerinin bir kısmını kahvehanelerde geçirirler. Buralarda içilen çaylar eşliğinde hoş sohbetler olur. Bu sohbetler esnasında siyaset konuşulur, şehrin gündemi konuşulur ve ülke gündemini ilgilendiren tüm meseleler vatandaşlar tarafından kahvehanelerde rahatça tartışılır. Kahvehane kültürünün bizi m kültürümüzde geçmişten bu yana bir yeri vardır. Şehzadeler Belediyesi olarak Kahvecilerimizin temsilcisi olan değerli Başkanımız ile çok sağlıklı diyaloglar kurduk. Fikir alış verişinde bulunarak hizmetlerimizi planladık. Bundan sonra da tüm esnaflarımız ile olduğu gibi Kahveci esnaflarımızla da sevgi ve saygıya dayalı olan ilişkilerimiz artarak devam edecektir. Esnaf dostu bir belediye olmanın gereklilikleri neyse bugüne kadar onu yapmaya çalıştık. Bundan sonra da aynı şekilde yapmaya devam edeceğiz. Bu vesile ile göreve tekrardan seçilmiş olan değerli Başkanımız ve yönetimini tebrik ediyorum” dedi.

“ŞEHZADELER HER ZAMAN ESNAFIMIZIN YANINDA OLMUŞTUR”

Ziyaret nedeni ile Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’e teşekkür eden Çetin “Bu nazik ziyaretleri nedeni ile değerli Şehzadeler Belediye Başkanımız Ömer Faruk Çelik’e çok teşekkür ediyorum. Kendisi her zaman esnaflarla bir arada olmuş onların yanında durmuştur. Kahveciler esnafı olarak birlikte güzel çalışmalar yapmaya gayret ediyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi Şehzadeler Belediyemizin Kahveci esnaflarımıza olan desteğini sürdüreceklerine olan inancımız tamdır” dedi.

 

YAYINLARIMIZ


ŞEHRİ ŞEHZADELER GAZETESİ 48. SAYISI
Tüm Yayınlar

YAKLAŞAN ETKİNLİKLER

DARBELER TARİHİ VE 15 TEMMUZ KONFERANSI
Tüm Etkinlikler

SMS BİLGİLENDİRME


Etkinliklerden haberdar olmak için SMS sistemimize kayıt olun
Kayıt Ol

ŞEHZADELER BELEDİYESİ TARIMSAL TAHMİN ve ERKEN UYARI SİSTEMİİncele

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

KONUM

E-BÜLTENE KAYIT OLDUNUZ MU?

Belediyemizin haber, duyuru ve etkinliklerinden haberdar olmak için şimdi e-bülten servisine abone olun...


ADRES BİLGİLERİ :

1. Anafartalar Mah. Gazi Osman Paşa Cad. No: 25 ŞEHZADELER / MANİSA

TELEFON BİLGİLERİ :

Santral : 0236 250 11 00
Beyaz Masa : 444 90 45