Başkan Çelik'ten Kahraman Afrin Gazisi'ne ziyaret

Şubat 11 ,2018Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Kahraman Türk Ordusunun Afrinde yürüttüğü operasyonda geçtiğimiz günlerde yapılan saldırılarda yaralanana Piyade Uzman Çavuş Talat Yıldız’ı tedavi gördüğü Turgutlu Devlet Hastanesinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

AK Parti Manisa Milletvekili İsmail Bilen, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Afrinde yürütülen operasyonlarda yaralanan Manisalı Piyade Uzman Çavuş Talat Yıldız’ı tedavi gördü Turgutlu Devlet Hastanesinde ziyaret ettiler. Ziyaret esnasında Bilen ve Çelik’e Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan ve Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Tonguç’ta eşlik etti.

Duygulu anların yaşandığı ziyaret esnasında AK Parti Manisa Milletvekili İsmail Bilen ve Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Gazi Talat Yıldız’ın durumu hakkında hastane yöneticilerinden bilgi aldılar. Afrinde görev yapan Kahraman Türk Ordusunun tüm Dünyaya karşı bir destan yazdığını ifade eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik “Kahraman Türk Ordusu Afrin harekâtında tüm Dünyanın gözleri önünde bir destan yazıyor. Normal şartlarda çok kısa sürede bitmesi gereken bu operasyonda hain terör örgütlerinin sivilleri kalkan yapması nedeni ile Kahraman ordumuz büyük bir titizlikle ilerliyor ve sivillerin zarar görmemesi için büyük riskler alarak yollarına devam ediyorlar.  Kahraman ordumuz Afrin harekatı esnasında her türlü hainliklere rağmen destanlar yazarak ilerliyor. 80 Milyon Türk Milleti tek bir yürek olmuş Ordumuza destek veriyor. Bu harekât esnasında küresel güçlerin maşası olan hainlerin saldırıları sonucu, bu topraklar için canını hiçe sayan kahraman şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. Yaralanan gazilerimize de rabbimden acil şifalar diliyorum” dedi.

“TÜRKİYE AFRİNDE DESTAN YAZIYOR”

Türk Ordusunun Zeytin Dalı Harekâtı kapsamında Afrin’de büyük destanlar yazdığını ifade eden AK Parti Manisa Milletvekili İsmail Bilen “Öncelikle Afrin Harekâtı kapsamında yaralanan Manisa’mızın evladı Kahraman Askerimiz Talat Yıldız kardeşimize Rabbimden acil şifalar diliyorum. Kahraman Şehitlerimize Rabbimden rahmetler diliyorum. Ülkemizin sınırını çevrelemek isteyen hainler, Şanlı Türk Ordusunun karşısında asla emellerine ulaşamayacaklardır. Küresel güçlere taşeronu olarak hareket eden bu hainlere Milletçe geçit vermeyecek Ordumuzun üstün başarıları neticesinde bu hainleri sınırlarımızdan temizleyeceğiz. Afrin harekatı esnasında Şanlı Ordumuz büyük başarılara imza atarak adeta dünya ya karşı bir destan yazmıştır. Böylesine hassas bir nokta da hainlerin kendilerine kalkan olarak kullandığı sivillerin zarar görmemesi için büyük bir titizlikle operasyonları Özgür Suriye Ordusu ile birlikte sürdürüyorlar. İnşallah yakın bir zamanda Afrin ve çevresi bu hain terör örgütlerinde temizlenecek. Bu şekilde hem Türkiye’nin sınırı hem de Afrin güvenli bir nokta haline gelmiş olacak” dedi.

Yapılan bu ziyaretten dolayı çok mutlu oluğunu dile getiren Piyade Uzman Çavuş Talat Yıldız, Türk Askerinin sınırda büyük bir kararlılıkla operasyonları sürdürdüğünü ifade ederek, tek isteğinin en kısa sürede iyileşerek sınırda ki görevinin başına yeniden dönmek olduğunu söyledi.

YAYINLARIMIZ


ŞEHR-İ ŞEHZADELER EKİM 2017
Tüm Yayınlar

YAKLAŞAN ETKİNLİKLER

DARBELER TARİHİ VE 15 TEMMUZ KONFERANSI
Tüm Etkinlikler

SMS BİLGİLENDİRME


Etkinliklerden haberdar olmak için SMS sistemimize kayıt olun
Kayıt Ol

ŞEHZADELER BELEDİYESİ TARIMSAL TAHMİN ve ERKEN UYARI SİSTEMİİncele

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

KONUM

E-BÜLTENE KAYIT OLDUNUZ MU?

Belediyemizin haber, duyuru ve etkinliklerinden haberdar olmak için şimdi e-bülten servisine abone olun...


ADRES BİLGİLERİ :

1. Anafartalar Mah. Gazi Osman Paşa Cad. No: 25 ŞEHZADELER / MANİSA

TELEFON BİLGİLERİ :

Santral : 0236 250 11 00
Beyaz Masa : 444 90 45