Başkan Çelik 'Elektrik işlerini yetkisiz kişilere yaptırmayın'

Mart 13 ,2018Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, geçtiğimiz hafta yapılan kongreyle yeniden Elektrik Teknisyenleri Odası Başkanlığı görevine seçilen Adem Yüküm ve yönetimine tebrik ziyaretinde bulundu.

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, geçtiğimiz hafta yapılan kongrenin ardından yeniden Elektrik Teknisyenleri odası Başkanlığı görevine seçilen Adem Yüküm ve yönetimine Oda Binasında hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Elektrikçi esnafının hayat içerisinde insanlar için önemli bir yere sahip olduğunu ifade eden Başkan Çelik “Elektrikçiler Odası Başkanımız Adem yüküm ve yönetimine geçtiğimiz günlerde yapılan kongrede yeniden göreve seçilmeleri nedeni ile bir tebrik ziyaretinde bulunuyoruz. Değerli Başkanımız ve yönetimine üstün başarılar diliyorum. Şehzadeler Belediyesi olarak Elektrikçiler Odası ile her zaman fikir alışverişi içerisindeyiz. Kapımız Odamıza ve tüm üyelerine her zaman açık. Elektrik konusu önemsenmesi gereken bir konudur. En ufak ihmal ve hata can ve mal kayıplarına sebebiyet verebilir. Elektrik ile ilgili işlerin işin ehline yaptırılması ve denetimlerinin çok iyi bir şekilde yapılması hayati bir önem taşıyor. Bugün hayatımıza vaz geçilmez bir yere sahip olan elektrik ve buna bağlı elektrikli araçların sağlıklı bir şekilde çalışması ile ilgili çaba ve gayret sarf eden Elektrikçi esnafı ve Oda yönetimine bizlere her zaman vermiş oldukları destekler nedeni ile teşekkür ediyorum. Bu vesile ile vatandaşlarımızı da ihmale gelmeyecek bu konular noktasında da uyarmak istiyorum. Şehzadeler Belediyesi olarak biz elektrikçilik işlerini ehliyetsiz bir şekilde yasa dışı yollarla yapmak isteyen kişilerle ilgili gereken tüm denetimleri yapıyoruz. Ancak burada en önemli denetim mekanizması halkın kendisidir. Elektrik ile alakalı bir iş yaptıracaklarında Oda üyesi olmayan kişilerden iş yaptırmasınlar ki her hangi bir olumsuzluk ile karşılaşmasınlar. Bunun yanında da şehrimizin genelini ilgilendiren tüm konularda fikir alışverişi içerisindeyiz. Esnaf dostu bir belediye olmanın gerekliliğini de yerine getiriyoruz” dedi. 

“ESNAFLAR OLARAK SİZDEN MEMNUNUZ”

Başkan Çelik’in yaptığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Manisa Elektrik Teknisyenleri Odası Başkanı Adem Yüküm “Bu nazik ziyaretiniz nedeni ile yönetimimiz ve tüm esnaflarımız adına çok teşekkür ediyoruz. Sizinle yaptığımız çalışmalara önem gösteriyoruz. Biz Elektrik Teknisyenleri Odası ve esnafları olarak sizlerden memnunuz. Kayıt dışı ile ilgili ciddi anlamda çaba sarf ettiğinizi yakından biliyoruz. Bizlere ve esnaflarımıza vermiş olduğunuz destekler nedeni ile size çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

YAYINLARIMIZ


ŞEHRİ ŞEHZADELER GAZETESİ 48. SAYISI
Tüm Yayınlar

YAKLAŞAN ETKİNLİKLER

DARBELER TARİHİ VE 15 TEMMUZ KONFERANSI
Tüm Etkinlikler

SMS BİLGİLENDİRME


Etkinliklerden haberdar olmak için SMS sistemimize kayıt olun
Kayıt Ol

ŞEHZADELER BELEDİYESİ TARIMSAL TAHMİN ve ERKEN UYARI SİSTEMİİncele

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

KONUM

E-BÜLTENE KAYIT OLDUNUZ MU?

Belediyemizin haber, duyuru ve etkinliklerinden haberdar olmak için şimdi e-bülten servisine abone olun...


ADRES BİLGİLERİ :

1. Anafartalar Mah. Gazi Osman Paşa Cad. No: 25 ŞEHZADELER / MANİSA

TELEFON BİLGİLERİ :

Santral : 0236 250 11 00
Beyaz Masa : 444 90 45