BELENYENİCE VE KAĞAN'DA HİZMET MUTLULUĞU

Mart 20 ,2019Şehzadeler Belediyesi’nin Belenyenice ve Kağan Mahallelerinde yaptığı Çok Amaçlı Salonlar törenle vatandaşların hizmetine açıldı.  Şehzadeler Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Ömer Faruk Çelik,  açılan salonların hayırlı olmasını dileyerek, yeni dönemde de Şehzadelerde hizmet destanları yazacaklarını söyledi.

Şehzadeler ilçesinde yaşayan vatandaşların talep ve isteklerine göre ilçedeki yatırım, hizmet ve projeleri hayata geçiren Şehzadeler Belediyesi,  iki mahallesinde daha vatandaşların sesine kulak verdi. Belenyenice ve Kağan Mahallelerinin talep ettikleri Çok Amaçlı Salonlar tamamlanarak hizmete açıldı.

İLK TÖREN BELENYENİCE’DE

İlk tören Belenyenice Mahallesi’nde düzenlendi.  Şehzadeler Mehter Takımı’nın konser verdiği törende saygı duruşunda bulunuldu,  ardından İstiklal Marşı okundu.  Açılış konuşması yapan Belenyenice Muhtarı Veli Korkmaz,  Çok Amaçlı Salonun yapımı için Şehzadeler Belediyesi’ne teşekkür ederek,  mahallenin büyük bir eksiğinin giderilmiş olduğunu söyledi.  Daha sonra Şehzadeler Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Ömer Faruk Çelik, vatandaşlara hitap etti.  Belenyenice Mahallesi’ne yapılan hizmetler hakkında anımsatmada bulunan Başkan Çelik, daha sonra yapılan salon hakkında teknik bilgiler verdi.  Başkan Çelik,  Çok Amaçlı Salonun KDV dahil 400 bin TL’ye mal olduğunu belirterek “Belenyenice Mahallemize hayırlı olsun. Yeni dönemde Cumhur İttifakı olarak ilçemize daha fazla hizmet edecek, hizmet destanları yazacağız. Belenyenice Mahallemizin de ihtiyacı olan diğer hizmet ve yatırımları bir bir hayata geçireceğiz. ” dedi.  Sonrasında AK Parti İl Başkanı Berk Mersinli mahalle halkına seslenerek, Cumhur İttifakı adayları için destek istedi.  Manisa Büyükşehir Belediye Başkanvekili Mehmet Güzgülü de törende vatandaşlara seslenerek, Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı hizmetler hakkında bilgi verdi. Yapılan konuşmaların ardından dualar eşliğinde Şehzadeler Belediyesi Belenyenice Çok Amaçlı Salonu, açılış kurdelası kesilerek hizmete açıldı.

GÜNÜN İKİNCİ AÇILIŞI KAĞAN’DA 

Açılış töreninin bir diğer adresi Kağan Mahallesi oldu.  Açılış için toplanan vatandaşlara ilk olarak Mahalle Muhtarı Kemal Kahraman seslendi. Kahraman, Çok Amaçlı Salon için Şehzadeler Belediyesi Başkanı Ömer Faruk Çelik ve emeği geçenlere teşekkür etti. Daha sonra Şehzadeler Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Ömer Faruk Çelik, Kağan Mahallesi’ne yaptıkları hizmetler hakkında bilgi verdi.  Başkan Çelik 330 bin TL’ye mal olan Çok Amaçlı Salonun teknik özellikleri hakkında bilgi vererek “İlçe merkezinde hangi kalitede, hangi malzeme ile bu tür eserleri yapıyorsak Kağan Mahallemize de aynı kalite ve özellikte yaptık. Kağan Mahallemize hayırlı olsun.” dedi. Yeni dönemin Cumhur İttifakı ile bambaşka bir dönem olacağını belirten Başkan Çelik “Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Cengiz Ergün merkezi hükümetten daha fazla destek alacak, biz de büyükşehir belediyesinden daha fazla destek alacağız. Yatırım ve hizmetlerimizi mahallelerimize daha fazla daha hızlı ulaştıracağız” şeklinde konuştu. Sonrasında AK Parti İl Başkanı Berk Mersinli Cumhur İttifakı’nın önemini; Manisa Büyükşehir Belediye Başkanvekili Mehmet Güzgülü de büyükşehir belediyesinin hizmetlerini anlattı. Konuşmaların ardından dualar eşliğinde Şehzadeler Belediyesi Kağan Çok Amaçlı Salonu hizmete açıldı.

YAYINLARIMIZ


ŞEHRİ ŞEHZADELER GAZETESİ 48. SAYISI
Tüm Yayınlar

YAKLAŞAN ETKİNLİKLER

DARBELER TARİHİ VE 15 TEMMUZ KONFERANSI
Tüm Etkinlikler

SMS BİLGİLENDİRME


Etkinliklerden haberdar olmak için SMS sistemimize kayıt olun
Kayıt Ol

ŞEHZADELER BELEDİYESİ TARIMSAL TAHMİN ve ERKEN UYARI SİSTEMİİncele

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

KONUM

E-BÜLTENE KAYIT OLDUNUZ MU?

Belediyemizin haber, duyuru ve etkinliklerinden haberdar olmak için şimdi e-bülten servisine abone olun...


ADRES BİLGİLERİ :

1. Anafartalar Mah. Gazi Osman Paşa Cad. No: 25 ŞEHZADELER / MANİSA

TELEFON BİLGİLERİ :

Santral : 0236 250 11 00
Beyaz Masa : 444 90 45