BAŞKAN ÇELİK'E BİR TEBRİK DE KARDEŞ İLÇEDEN

Nisan 19 ,2019AK Parti Yunusemre İlçe Teşkilatı başkan ve yönetimleri, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’i ziyaret ederek, tebrik etti.  Başkan Çelik,  Yunusemre ’nin kardeş ilçeleri olduğunu ifade ederek  “Cenabı Allah hep birlikte bu güzel şehrimize, ilçelerimize hizmet edebilmeyi nasip etsin” dedi.

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, 31 Mart seçimlerinin ardından tebrikleri kabul etmeye devam ediyor. AK Parti Yunusemre İlçe Başkanı Fatih Katıöz de beraberindeki Kadın Kolları Başkanı Ebru Kaplan, İlçe Gençlik Kolları Başkanı İlkcan Durmaz ve ilçe teşkilatı üyeleriyle Başkan Çelik’i ziyaret ederek, tebrik etti. AK Parti Yunusemre İlçe Başkanı Fatih Katıöz “31 Mart seçimlerinde Şehzadeler ilçemizin başarılı belediye başkanı, tekrar halkımızın teveccühüyle iş başına gelmiştir. Biz de AK Parti Yunusemre Teşkilatı olarak Sayın Başkanımıza çıktığı yolda başarılar dilemek üzere ziyarete geldik. Bizi kabul ettiği için teşekkür ederiz. Allah yar ve yardımcısı olsun. Allah utandırmasın.”dedi.

“İÇ İÇE, ETLE TIRNAK GİBİYİZ”

Misafirlerine nazik ziyaretleri için teşekkür eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Yunusemre ‘nin kardeş ilçeleri olduğunu dile getirerek, sözlerini şöyle sürdürdü; “ Yunusemre ilçemizle iç içe, etle tırnak gibiyiz. 31 Mart seçimlerindeki çalışmaları, destekleri ve gayretleri için ayrıca teşekkür ediyorum. Evinine hoş geldiniz diyorum. Cenabı Allah hep birlikte bu güzel şehrimize, ilçelerimize hizmet edebilmeyi nasip etsin. Bilinsin ki AK Parti teşkilatları, kadroları, belediye başkanları, meclis üyeleri sadece ve sadece aziz milletimize, değerli hemşehrilerimiz hizmet etmek için çaba ve gayret sarf etmektedir. Bundan sonra da oy veren vermeyen ayrımı yapmadan, herkesi severek, sayarak, kucaklayarak bu kadrolar milletimizin hizmetkârı olmaya devam edecektir.”

YAYINLARIMIZ


ŞEHRİ ŞEHZADELER GAZETESİ 48. SAYISI
Tüm Yayınlar

YAKLAŞAN ETKİNLİKLER

DARBELER TARİHİ VE 15 TEMMUZ KONFERANSI
Tüm Etkinlikler

SMS BİLGİLENDİRME


Etkinliklerden haberdar olmak için SMS sistemimize kayıt olun
Kayıt Ol

ŞEHZADELER BELEDİYESİ TARIMSAL TAHMİN ve ERKEN UYARI SİSTEMİİncele

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

KONUM

E-BÜLTENE KAYIT OLDUNUZ MU?

Belediyemizin haber, duyuru ve etkinliklerinden haberdar olmak için şimdi e-bülten servisine abone olun...


ADRES BİLGİLERİ :

1. Anafartalar Mah. Gazi Osman Paşa Cad. No: 25 ŞEHZADELER / MANİSA

TELEFON BİLGİLERİ :

Santral : 0236 250 11 00
Beyaz Masa : 444 90 45