BAŞKAN ÇELİK, KAYMAKAM ÇAYKARA VE KURUM MÜDÜRLERİNİ AĞIRLADI

Nisan 19 ,2019Şehzadeler Kaymakamı Cemal Hüsnü Çaykara, beraberindeki kurum müdürleriyle birlikte Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’i ziyaret ederek, yeni dönemi nedeniyle tebriklerini iletti.

Şehzadeler Kaymakamı Cemal Hüsnü Çaykara ve Şehzadelerdeki kurumların müdürleri Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Çelik’i tek tek ziyaret etmek yerine, kurum müdürleriyle birlikte ziyareti makul ve mantıklı bulduğunu bu nedenle birlikte ziyaret gerçekleştirdiklerini kaydeden Kaymakam Çaykara, Başkan Çelik’le bir süredir birlikte çalıştıklarına değinerek “Gayretinize, çalışmalarınıza, samimiyetinize hep birlikte şahidiz” dedi. Şehzadeler ilçesinde bütün kurumların bir aile sıcaklığı içinde çalışmasında, belediyenin emek ve katkısının inkar edilemez olduğunu kaydeden Kaymakam Çaykara “Bundan sonra da yeni bir ruh ve anlayışla Manisa’nın marka değeri olan Şehzadelerimizi birlikte daha güzel noktalara getirmeye gayret göstereceğimizi düşünüyorum. Hep birlikte buna niyet ediyoruz. Rabbim hayırlı muvaffakiyetler versin. Size de yeni döneminizde hayırlı muvaffakiyetler diliyorum” şeklinde konuştu.

“DİYALOG VE İŞ BİRLİĞİMİZ DEVAM EDECEK”

Kaymakam Çaykara başta olmak üzere teşrif eden kurum müdürlerine ziyaretleri nedeniyle teşekkürlerini ileten Başkan Çelik ise “Beş yıl boyunca olduğu gibi bundan sonra da inşallah tüm kamu kurum ve kuruluşlarımızla birlikte el birliğiyle asli görevimiz olan necip milletimize hizmet etme görevini yerine getireceğimizden kimsenin en ufak tereddüdü olmasın” şeklinde konuştu. Bugüne kadar hizmetin olduğu her yerde kurum ayrımı gözetmeksizin, herkesle diyalog ve iş birliği içerisinde olduklarına değinen Başkan Çelik “Bundan sonra da inşallah bu diyalog ve iş birliğimiz, artarak devam edecektir. Sayın Kaymakamımıza destekleri, katkıları için çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra da her daim yanımızda olacağına dair bir tereddüdüm yok. Onun için de ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

YAYINLARIMIZ


ŞEHRİ ŞEHZADELER GAZETESİ 48. SAYISI
Tüm Yayınlar

YAKLAŞAN ETKİNLİKLER

DARBELER TARİHİ VE 15 TEMMUZ KONFERANSI
Tüm Etkinlikler

SMS BİLGİLENDİRME


Etkinliklerden haberdar olmak için SMS sistemimize kayıt olun
Kayıt Ol

ŞEHZADELER BELEDİYESİ TARIMSAL TAHMİN ve ERKEN UYARI SİSTEMİİncele

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

KONUM

E-BÜLTENE KAYIT OLDUNUZ MU?

Belediyemizin haber, duyuru ve etkinliklerinden haberdar olmak için şimdi e-bülten servisine abone olun...


ADRES BİLGİLERİ :

1. Anafartalar Mah. Gazi Osman Paşa Cad. No: 25 ŞEHZADELER / MANİSA

TELEFON BİLGİLERİ :

Santral : 0236 250 11 00
Beyaz Masa : 444 90 45